EmmaW

- Resim Silinmiş.
Gerçekten helal olsun dün maça giden bütün bayanlara.. okadar soğukda gecenin bir yarısı biten maça gitmeleri büyük fedakarlık.. ki sadecede gitmediler tribün nasıl yapılır gösterdiler 90 dakika susmadan desteklediler.. gerçi bazı insanlar hala biz kaç kişiydik siz kaç kişiydik muhabbeti yapıyorlar ama unutmasınlar beşiktaş'ın seyircisi yoktur taraftarı vardır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Galatasaraylıyım. Beşiktaş ın Bayan TARAFTARLAR ını gördüm agzım acık kaldı. 90 Dakika Tam destek verdiler. Helal olsun diyorum..

Takımı
Besiktas
Bknz: twitterda TT (TrendTopic) konusu :D
Birazdan çekemeyenler damlar yok 3000 diniz bizimkiler 50000di diye gelsinlerde onlara madde madde cevap yazalım eğlenmek lazım arada :D

Allahınızı seviyosanız bare böle bi konu üzerinden polemik yapmayın!Seyircisiz cezalarına bayanların alınmasında öncülük etmiş bir ülkeyi ne güzel ama arkalarından yapmamız gerekende onları takdir etmek yarıştırmak değil

Canova

Benim babam senin babanı döver gibi bir konu olmuş. Geçiniz.com

Desteklemeleri çok hoştu ama ne olursa olsun bir bayana, her ne kadar fanatikte olsa, küfür hiç yakışmıyor.

Dün taraftarın en kötü yanı küfürlü besteler söylemeleriydi.

kadiköye 55bin taraftar gidiyo aralarından seçilip karşılaştırılanlara bak daral: avutun kendinizi :byes:

Ahaha köçek :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Fenerbahçeliyim , Çarşı taraftarıyım.

Görüntüler gururlandırıcı ama böyle bi karşılaştırma yapılmamalıydı.

Avasin

Beşiktaşı pek sevmem ama Beşiktaşta çarşı grubunu hakikaten kutluyorum. Tam demokrat bir grup; neyin ne olduğunu iyi bilir, yerinde davranır. Mükemmel bir taraftar kitlesi...

Bu tür şeyleri karşılaştırmamak en doğrusu aslında. Çünkü bayanların stadyuma çekilmesi 3bin 10bin rakam farketmeksizin çok önemli. Ha illa kıyas yapacaksak sayı ile değil o sayının neler yaptığına bakalım. İkisinin de küfürlü tezahürat yapması hoş bir olay değil ama stadyum atmosferi etkiliyor olsa gerek :twisted: Onun dışında o soğukta takımını yalnız bırakmayan dişi kartallara sevgiler saygılar selamlar :beer:

Yukarı Alt