Silkroad Online isrobotla anlaşma imzalayamamıslar o tarz bisi olmus bende madurum kafayı yemek üzereyim :S

Takımı
Galatasaray
hunter927 demiş ki:
arkadaslar isrobotta sorun varmıs cart curt joymax la anlasamamıslar client izni vermemis ondan isro bot kullanıcılarını direk dc yapıyo ama ayıp gercekten paramızla rezil oluyoruz baska birsey deil
öyle saçmalık olur mu :mrgreen:

evet sürekli dc veriyor artık.oyunun tadını kaçırdılar iyice.para verip alıyoruz sonuçta.önceki botta srogui die bi dosya yoktu şimdi öyle bi dosya var.değişik birsry anlayamadım..eğer ondan kaynaklanan birseyse.yani onu ayarlamamız gerekiyorsa bilen varsa lütfen bizi bilgilendirsin.

sroguı den kullanıom ben ama aynı dc ondada var ve hıc tavsye etmıorum onu ne carı nede harıtaları gorebılıorsunuz carı nokta olarak gosterıo yazılarla takıp edıorsunz word belgesı gıbı bıse asla kullanmayın onu:D ayrıca dc sorunuda yenı legentle bır cozulecekmıs bızzat bot 369 acıklama yapmıstır. 31 ağustosu beklıcez mecuren. paketlerde sorun varmıs uyusmadı ıcın baglantı kesılıyormus sroguı kullanın dc problemı azalacaktır demıs ama ole asla kullanmayın cok berbat bızzat ben kullandım hıc bıse goremıorsuz karsınıza bı sayfa gelıo ordan yazılarla takıp edılıo :D

Okan abi bnce topic gerek yok Bi açıklama yaz glodan bnm görüşüme göre baktm çogu botta dc sorunu var hackshielddan olsa gerek.

Yukarı Alt