http://img192.imageshack.us/i/hataaaa.jpg/ Bu arkadaşta olan hatanın aynısı bendede var ve proxy işleminden önce oluyor bu. İlk baştaki crack sırasında patch diyoruzz kapatıyoruz lisans gibi birşey geliyor. Onu kabul ediyorum. Ve bu sorun çıkıyor. Net Framework 4 yüklü. Sp 2 seçili, üzerine birde yönetici olarak çalıştırdım. Nafile aynı sorunu almaya devam ediyorum...

polat_57_polat demiş ki:
xchef demiş ki:
http://img192.imageshack.us/i/hataaaa.jpg/

Bende böyle bir hata verdi "Net Framework 4" kurdum fakat bir etki yapmadı. yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar...
arkadaşlar bu arkadşın verdği hatayı veriyorsa proxye ıpyi yanlş yazmşsnızdır yada prxyden çıkmışsınızdır . eğer buda değilse büyük ihtimal windows 7 kullanıyorsunuz crack loadra sağ tıklayıp uyumluluğunu yapın ve yönetici olrak çalıştırn
iyide bu daha ilk adım proxy ile ne alaksı var be ? benimki win XP yine aynı. bu problemi loader de değil crack te veriyor senin aklın nerde

beyler hata private_server_loaderdll.dll bu dosyadan kaynaklanıyor dosyayı silin oyuna atmadan girer ama charınızı görmez .

thefuqitive demiş ki:
oyuna giriyorum herseyi yapıyorum kardeş ama botu çalıştıramadım yanı botla girdimde ayarları flan skiller gozukmuyor anlatırmısın ilk defa kullanacacım skilleri dizerimde gozukmuyor skiller
aynı sorun bendede var

Yahu çalışmadıktan sonra ne işe yararki bu konuda oyunda herkes kullanıyor botu birtek ben halledemedim nereden indirsem çalışmadı saçma sapan hatalar verdi lanet olsun bot gibi.

Yha arkadaşlar okdar basit anlatım yaptım ve siz bu anlatımdaki yazıları okumamak için herşeyi yapıosunuz şu crecakloadrı açınca start demeyin sonra bot çalışmıyor diyorsunuz ben orada o yazıları anlatımları boşa yapmaım sorna skiller gelmio yok bot çalışmıo bot köppek gibi çalışıyor gözünüzü sevim sadece resimlere bakark yapmayın şu botu okuyun yazılarıda :@

polat_57_polat demiş ki:
kmlens demiş ki:
water serverine girmek için ne yapabiliriz? sadece fire ye giriyor
BENİM YAPTĞIMIN AYNISIN YAP LOADELA GİRERKEN DİVİSYON 2 Yİ TIKLAMYI UNUTMA

kardeş senin dediklerinin aynısını yaptım ve win 7 kullanıyorum . yönetici olarak çalıştırıyorum sonra loaderden launch 2yi seçip girdiğimde sro_client.exe durduruldu diyor bunu düzeltmek için ne yapabilirim ?

Yukarı Alt