hiç gold almadım hiç takside yapmadım oyunu bıraktıgımdada yeteri kadar param vardı..açıkcası gold alanların tamamı oyunu beceremeyip kolaya kaçanlar..emeksiz başarı isteyen hazıra alışmış kitle ...kızabilirsiniz ama bu bir gerçek arkadaşlar :mrgreen: :mrgreen:

Von Dutch

Öğretiyorum
Bendede Bu Sorun Var Dun Poseidona Girim Dedim 5 Saat Geçti Girmedi Buga Girmiş Sandım Tekrar Actım 7 Saat Girdi GoldBotlar Azmış Herhalde

lololo gaia ilk cıktıgında 1625 silk hazırdı ama 19 saat oyuna giremedim :) 5 dk gec kaldım checke ve arkların dedine göre acılır acılmaz crow. olmus :)

ben şu ihtimali düşünüyorum bildiğiniz üzere bazı şirketler sitelerinde bot , gold , silk satıyorlar ve joymax ile muhakkak irtibata geçip bayilik alıyorlar yanlışmıyım sanırım buraya kadar doğruyum. Bu elemanlar yani site sahipleri goldu nerden buluyorlar :):) tabiki goldbotlardan. Sanıyormusunuz ki onların gold botları yok ? İddaa ediyorum goldbotların %60ından fazlası bayiliklere ait diğerleri oyun hastası playerlara. Şimdi geldiğimiz şu durumda joymax neden işbirliği yaptığı bayiliğinin goldbotlarını bannlasın onun para kazanmasını engellesin ? Bayilik para kazanıcak ki joymaxdan ürün alabilicek ve bize satıcak , joymaxın reklamını yapıcak , insanları oyuna çekicek.Bu yüzden işte gm ler goldbotları banlamıyor ve bu yüzden oyun son senelerde crowded rekorları kırıyor. Bu arada benim rekorum 2 gün 17 saat server Venüs.

EmmaW. demiş ki:
nezaman joymax item malldan gold satar ozaman gold bot olayı biter haliyle crowded de biter :lol:
aynen katılıyorum dostum sana itemall dan silk karşılığı çek satılsın o çeki bozduracak ta bi npc dikilsin her şehre olay bitti herkez oyunda rahat giriş raaht bir oynayış ve joymaxta daha çok kazanır oyuncularında istediği olur joymaxında miss ler gibi...

yada üzerindeki her bir silkin karşılığı olan goldu vericek bir npc diksinler her şehre gold bank :P açsınlar 1 silk bile olsa golda çevirsin bu npc buda bir çözüm tabi...

Goldiler oyun için yararlılar,belli bölgeleri işgal etmişler her yerde ks yapmıyorlar tamam ama
Oyunun içine de ediyorlar bu da bir gerçek :wink1:
Ksro'ya bakın.. İtem o kadar pahalı değil 42 lvl sosun staff 1,5 m du arkadaşa aldığımızda..İsroda kaça satarsınız ???
Bence Goldbot biterse piyasa bi hayli düşer.Düşsün de ! gitsinler de.. :P ne güzel hayal kuruyorum :)))

Yukarı Alt