S.a Arkadaşlar detective

Ben Nuke ' cuyum Arkadaşlar Fire Nuke Lightning Nuke Açtım Cold Nuke Açsammı Diye Düşünüyorum Cold Nuke Az Vuruyor Diyolar Bazıları Aç Donduruyor Diyor Ne Yapacağımı Şaşırdım Size SOrmaya Karar Verdim ... !

Cold Nuke Açayımmı . Evet İse Neden Evet ?

Yararı Ne Olacak ... ?

Cevaplarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Herkese Şimdiden ÇoooooK Teşekkürler...!

ßß
:santa:

Dondurması senin kalabalık ortamlarda işine yarayacak.Hele cave de Yacha larda cok lazım oluyor ama sp yetecek mi o var.

cok gereksiz bi nuke accaksan cold dondurma skili ac ama nuka sakin acma

XipeHocter demiş ki:
S.a Arkadaşlar detective

Ben Nuke ' cuyum Arkadaşlar Fire Nuke Lightning Nuke Açtım Cold Nuke Açsammı Diye Düşünüyorum Cold Nuke Az Vuruyor Diyolar Bazıları Aç Donduruyor Diyor Ne Yapacağımı Şaşırdım Size SOrmaya Karar Verdim ... !

Cold Nuke Açayımmı . Evet İse Neden Evet ?

Yararı Ne Olacak ... ?

Cevaplarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Herkese Şimdiden ÇoooooK Teşekkürler...!

ßß
:santa:
pvplerde fantezi yapmak karsındakını de dondurup dondurup alanla bırlıkte sınır etmek ıstıyorsan ac ama moblarda kasarken ya da unique hic farketmez zaten fire ve light nuke leri yeterde artar sana

ehu ehu ehu Her zamaN Fire-Light __ coLd Nukede Pek YaramaZ Wink ama yine icheon için ideaL Wink:wink1:

kardeşş cidden aç bence coldun dondurmasıda war nukelerinide aç benim elimdne 5 tane int geçti hepsie 72+ yaptım hepsi cold lıght fıre dı codun yardımı büyük donduruo + acayip defans arttırıo bence aç am farm yapmanı öneririm cok zorlanırsın yoksa

Cold Nukeyi Kasarken Kullanırsın(2. Halini) ilk kitabı 1 lvl upla 2.yi de aç kasarsın onunla bi light nuke bi de cold alan çoklu kesim için ideal

Bence Hic Gerek yok.Neden dersen az vuruo ve de ımbue skılın cold deılse dondurmaz.:lol:

bu bölüme tekrar bakar mısın bilmiyorum ama bakarsan gör diye yazıyorum;

aç ama 50 ye kdr aç 50 meteor u açtıktan sora cold u hiç geliştirme sadece 48 deki etrafında dönen şeyi aç sonra bırak böyle daha iyi olacak...

coldu zaten yüksek lvl tutmam gerek yoksa bütün eu charlardan tek yersin((snow shield))
2. cold nukesini aç istersen uplama ama aç lazım oluyor gianta daldın etrafa bir sürü yaratık toplandı snow shield bitmek üzere ice rain atarsın hçi biri ölmez belki ama donarlar sonra light nukesiyle ölür hepsi sen kendin kasarken gerekli mi değilmi diye anlarsın taktik işi bu ..

coldsuz nuker devri kapandı bence.nedeni ise triplenin dedigi gibi Snow Shield. Ben heuksal+light+cold kasıorum.Colduda kullanıyorum ve cok memnunum cold alan skili bide light nuke atıom toplu şekilde katliam yapıom :twisted: Tavsiyem kesinlikle aç ?!!!!!!!

XipeHocter demiş ki:
arkadaşın dediği gibi coldun dondurma skilli var onu açarım yeter..!
yanlısss cold 12 de kalırsa str lerle nasıl kapısacaksın 80 olsan ısıne yaramaz cunku cold defansları phy yanı str lere karsı korur eger defans olmazsa %90 tek yersın ustun +5 olsa bıle saglam adam tek atar atamasa bıle kolayca ındırır

Yukarı Alt