arkadaşlar sizce ideal bi blader cold mu fire mı olmalı kimi cold diyo kimi fire detective

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Blader zaten tanktır deyim yerindeyse yatmak bilmez onun için zaten defans dolu coldu kullanmanı önermem bence fire ol

Sana söle diyim,ben yatmak istemem,3-4 dakkada surse pwpyi alıyım diosan,bence cold ol.Ama kasmak dünyanın en zor işi.Eger bir 80 charın varsa onla taxi yapıp bence bir cold fire kasabilrsin.En mantıklısı fire tabii o baska.

Jigsaw

Aileden
Her zaman bir STR char fire kullanmalı mümkünse coldu hiç açmamalıdır. extraokk

Bence eline sun weapon olanlar mutlaka cold u açmalı, illa kullansın demiyorum dual imbue yapsın, beğenmezse kapatır.. Benim coldu pek fazla deneme şansım olmadı ama izlenimlerim böyle, tabiki fire en mükemmeli ama colduda açıp denemek lazım xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
roptozp demiş ki:
arkadaşlar sizce ideal bi blader cold mu fire mı olmalı kimi cold diyo kimi fire detective
blader cold olur, sebebi ise blader tanker chardır asla yatmaz yatıramaz defansiz chardır bu yüzden onun hiç yatmaması gerekli ve detaylı araştırır ve okursanız blade ile coldun max performans verdiğini görürsünüz glavie ise fire olur max performans için lakin bizim yurdum insanı herşeyde fire seçer orasıda ayrı kahvekeyfi

extraloob demiş ki:
roptozp demiş ki:
blader cold olur, sebebi ise blader tanker chardır asla yatmaz yatıramaz defansiz chardır bu yüzden onun hiç yatmaması gerekli ve detaylı araştırır ve okursanız blade ile coldun max performans verdiğini görürsünüz glavie ise fire olur max performans için lakin bizim yurdum insanı herşeyde fire seçer orasıda ayrı kahvekeyfi
Abi katılmıyorum :lolmuch: :mrgreen:
Zaten Blade Defansip bir char ki buna niye cold ekliyoruz zaten fala atağı yok hepten gidicek atak.. :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_Alone_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
roptozp demiş ki:
Zaten Blade Defansip bir char ki buna niye cold ekliyoruz zaten fala atağı yok hepten gidicek atak.. :lol:
bu cümleyi yazdıktan sonra oyun bilginin 0 olduğunu öğrendim bundan sonra matap olmam senle oyun üzerine bir topicte Cool

git oku öğren ondan sonra gel karşıma blade cold olur glavie fire defans oynayan bir futbolcuyu sen tutar forvete koyarmısın, veya golcu bir adamı tutar sen defansa koyarmısın buna benzer blade defansif chardır ve defansif özelliklerinin hepsinin açıp olması lazım bak bu topicte hangi passive ne işe yarıyor oku gör viewtopic.php?f=101&t=12393&hilit=glavie+rehberi

bu cümleyi yazdıktan sonra oyun bilginin 0 olduğunu öğrendim bundan sonra matap olmam senle oyun üzerine bir topicte Cool

git oku öğren ondan sonra gel karşıma blade cold olur glavie fire defans oynayan bir futbolcuyu sen tutar forvete koyarmısın, veya golcu bir adamı tutar sen defansa koyarmısın buna benzer blade defansif chardır ve defansif özelliklerinin hepsinin açıp olması lazım bak bu topicte hangi passive ne işe yarıyor oku gör viewtopic.php?f=101&t=12393&hilit=glavie+rehberi
Okan abiye +1993 katılıorum _Alone_ kaç lvl oldugunu bilmiorum -

edit by extraloob

Jigsaw demiş ki:
Her zaman bir STR char fire kullanmalı mü**ünse coldu hiç açmamalıdır. extraokk
Bencede Str isen Mutlaka fire açılmalıdır ama coldda açılmalı su anki mastery ile 60 oluyo ancak bu str char için fazla 90 gelsinde 30 a insin
Str char imbue olarak fire kullaırsa en etkili olur blade olsa glaivede bowda
Blade zaten kolay kolay ölmediği için bide cold açarsan hiç ölmezsin nerdeyse ama 2 yonden bak avrupa charlar 1 2 attackda yere indiriyo sen daha vuramadan cold yapmanın bi anlamı kalmıyo yani bide eğer cold yaparsan pvp war ve kasarken çok zorlanırsın bi zevk alacağını sanmıyom
Hiç ölmemeyi düşünenlerin charı Cold blade ama ezik dışında bişi kesemez

Benim fikrim buydu abi neyse bu tüm silkroad için geçerli değil.. blade pek bilmem ama bilgim buydu neye öğrenmiş oldum.. :lol: extrabeer

stalebug demiş ki:

Okan abiye +1993 katılıorum _Alone_ kaç lvl oldugunu bilmiorum -

edit by extraloob
Sözlerine biraz daha dikakt edersen sevinirm herşey lv değil.. Wink
Bak git adam 80 lv dir nukerdir ama buildi lightning'dir..

blader cold olmaz fire olur ancak farm yapınca pwp ıcın bnce coldun el yakmasıda acık olabılır bnm görüşüm blader cold açmaz diye sacma bırsey olamaz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sro ya ilk başladığımda yurdumun insanının 2 tane hatasını gördüm.

1. Hata ) satılan her char lvl70 di full farmdı en kaliteli char bu char diyorlardı elllerinde ki silah ise sadece ve max. +5 idi.

Ben buna itiraz ettim çoğu gerizekalının kafası almadı sonra site kurdum ve burada herkese aşıladım char son lvl yapılır full farmda yapılır ama eline asla +7 ve üstü alamaz alırsa işte siz o zaman oyuncusunuz dedim şimdi satılık ilanlarını görüyorsunuz bir nebze olsun ortamı toparladım.

2. Hata ) yurdumun insanı gene sahne alıyor ve açtığı her charı fire açıyor bu nasıl bir salaklıktır adamlar bir dünya seçenek sunmuş gel gör ki bir fire rüzgarıdır gidiyor ben buna da itiraz ettim ve char açmadan önce 3 gün paso okudum araştırdım kendi zevkime göre bir yapılandırma yaptım işte görseli ve linki de burada viewtopic.php?f=101&t=12393&hilit=glavie+rehberi

sonrasında öğretilerimi burada dağıtmaya başladım farkları görsünler ve öğrensinler diye.

şimdi gelelim cold blade olayına :

blade charın amacı : defansiz chardır yatmaz bu yüzden tankerdir adı.

cold : amacı defansiz özellikleri kullanmaktır en çok defansiz özellik bundadır bakınız aşağıda ki görsele özellikle yazmışım ne ne işe yarar diye.

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

halen bu yazımın üzerine cold blade olmaz diyen varsa benimle bir daha asla sro muhabbeti yapamaz hiçbir topicte matap olmam birşeyi bilip konuşun bilmeden yazmayın bilmiyorsanızda öğrenin.

haa bana derseniz ben öyle sevmiyorum böyle seviyorum ona eyvallah
bakın benim yapılandırmama Cold Glavie neden zevk meselesi Cool

Son düzenleme:
Yukarı Alt