beyler aranızda chat odasına girebilen varmı
bana böyle diyip duruyo
[16] Connecting...
[16] Logging in...
[16] Error : Closing Link: [85.104.70.179] Z:Lined (Kelebek Spammer Bot\16)
[16] Disconnected from irc.dejatoons.net
yardım pls

EfnuR

Öğretiyorum
Sen kime hayvan diyon ya manyakmısın sabit konulara gitsene kardeşim bi baksana oraya 2 günde 8 tane boş konu hepsinin linklerini atıyımmı?

cyclone demiş ki:
ben insan gibi soru sordum eğer siz hayvan gibi cevap vercekseniz hiç bi şey yazmayın çünki hayvan dili bilmiyorum
1.si ağzını topla
2.si çok boş insansın, balon bile senden daha dolu.
3.sü ban yemek yakındır.

EfnuR

Öğretiyorum
Forum Kuralları
3. Kullanıcılar, sitedeki diğer kullanıcıları küçük düşürmemeli veya onlara hakaret etmemelidir. Kullanıcılar birbirleri rahatsız edecek davranışlarda bulunamazlar. Bir kullanıcı ile sorun olması durumunda, o kullanıcıya Özel Mesaj (Ö.M) gönderilebilir. Bu kuralın dışına çıkıldığı durumda, hakarete maruz kalan kullanıcı, durumu bir site yönetimine Ö.M yolu ile bildirmelidir. Yönetim tarafından gerekenler yapılacaktır.

Bu Konunun Neresi Gereksiz Arkadaş Chat Sayfasına Girememiş Yardım İstiyor Ne War bUNDA?Bu Hata oNla beraber Birkaç Kişide vAr Ztn :evil:

BangBros

Buralıyım
o uyarıyı sayfasının kapalı olduğunu gösterir error veriosa chat kapalıdır şu an açılınca direk chat e giriyor zaten ?!!!!!!!

EE O Zmn Sorun Herkeste Kimse Girmiyor DE Olay Bitsin. Nerden Bİlsin Arkadaş Sorunun Sadece Kendinde Diilde Herkeste Olduğunu

UniqueBladeR demiş ki:
o uyarıyı sayfasının kapalı olduğunu gösterir error veriosa chat kapalıdır şu an açılınca direk chat e giriyor zaten ?!!!!!!!
Daha Önce Sayfa Açıkken Bndede Aynı Hatayı Veriordu.. ?!!!!!!!

Yukarı Alt