bilader acayip kötü sv diyebilirim lagdan gecilmıyo 10-12 saniyede 1 oyundan atıyo oyunda hic bişeyde yapamıyon mobslara vuruyon 1 kere sonra vurmuyo

Oyna alıyo Character Seçip Yapıyorum Send error hatası veriyor NAKADAR ZAMAN GEÇSEDE ÇAR OYUNDA HATASI VERİYOR:S

Bende 1.290 version vardı. Patch indirdim. Media falan değiştirdim.Oyuna girdim. Eu açtım. Moblar yok :S

bu anasını bellediğimin oyunu ne zaman adam akıllı düzelicek ya hiçbir ilerleme yok yemin ederim.sorunlar ufak ufak giderilir ama bunda hiçbirşey yok.oyuna giriyor hemen atıyor bir saattir deniyorum düzelicek diye ama nerde bırakın kardeşim zszc veya ecsro gibi private yapmadan server açmayı

Char oyunda yeni hesap aldım oda karakter yaratınca girmio geri :S nası iş bu
Disconnect acount diorm succesfully dio gene oyunda çar :S
Napıcam

Bune ya Requesting user comfirmation YAZIYO BEKLİ YO BEKLİYO ALMIYOR ALIYOSADA SATTE BİR ONDADA ALIR ALMAZ ATIYOR :s

Limanerg demiş ki:
Furchtlos demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Efendim ?

Lag problemi yok şuanda tek sorun, attack yaparken oyun çok kasıyor. GameServer kodlamasıyla alakalı bir durum.

Miraç ben Mert.Büyükderedeki canın abisi.Bilgin olsun dedim :beer:
:) Biliyorum, server'de ki yetkilerimi aldırdım artık bu serverin yetkilisi değilim arkadaşlar :) Kısmetse başka bir projede görüşmek üzere.

Yukarı Alt