Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daum basın toplantılarında ne diyor bu sene avrupayı düşünmüyoruz işimiz önce lig ki adamı sırf bu yüzden getirdiler ligi alabilecek kapasitede diye keşke avrupada mücadele edebilecek bir takım kursa hoş daumda son dönemlerini yaşıyor 3 yıl daha bizde kalır gibime geliyor.

extraloob demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Ertuğrul ne yapar ne eder bu maçı bırakmaz.
Akşam onları büyük bi zevkle izleyeceğim (inş 8))

zoruna gitmesin kuzum birçok rekoru tarihe gömdük bu maçla ahahhaa :mrgreen: :twisted:

90 dk yı tamamen izledim (her maçı izliyorum zaten :mrgreen: )

Ne yalan söylim maçı izlerken sıkıldım,orta saha mücadelesi yoktu, Fenerbahçe'ye Santos girdikten sonra biraz top yapmaya başladılar. Bursa'dan Sercan denen arkadaşı kimsenin almadığına üzülmedim açıkcası.Bildiğiniz kazmanın önde gideni.
Sonuç olarak bu maçın hakkı beraberlikti, ama adalet hiçbiryerde olmadığı gibi futbolda da adaletsizliğine devam etti 8)

Tebrik ediyorum sizi.
Çıkmayın karşımıza duman ederiz sizi :muck:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hakkımız olanı aldık en konuşursanız konuşun mücadele vardı ortada iyi oyun olmasa bile bursanın tehlikeli hiçbir pozisyonunu görmedim hakettik vede kazandık :kalp:

En güzeli kazandık ama biraz daha iyi hale gelmesi lazım takımın avrupa için

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
XavioR * demiş ki:
stadtan yeni geldim :)
elim de birsürü foto ve video var (kendim çektim :P) ama çektiğim makina biraz kötüydü paylaşssam mı sizinle bilmiyorum :P
Hemen alalım :twisted:

Yukarı Alt