Morwena

Buralıyım
endorphin 'in avatarı ;
- Resim Silinmiş.

Hırsızmışım . Bir kere ilk önce o avatarı ben koydum sonra hemen sende koymuşsun diyorsun ki Hırsızsın.
İlk önce edepli olup avatarlarımız ,aynı olmasın değiştirirsin gibi hitabı kullanmak yerine ;
SatanicSpell avatarımı çaldı Hırsızdır diye hitabı kullanman çok yanlış .
Burda kimin ne olduğu belli bu hatanı çok ayıplıyorum ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Morwena

Buralıyım
lastturk_ demiş ki:
Boşver Morwim sen mucX
ya tamam boşvercem de adam beni hırsızlıkla suçluyor töbe töbe o suçlu bir de kendi kötü duruma düşmemesi için bana iftira atıyor Shocked

belirsizzzzz

Aileden
ben şahidim ilk önce endorpin koydu :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

Morvi bırakya avatarımı çaldın desin reklamını yapıyo biz biliyoruz kimin ilk koyduğunu mucX

Ya sorun şimdi bi avatarmı Confused bi avatar yüzünden hırsız denmesi yanlıs .. bence endorphin için avatarın bi önemi vardır ondan dellenmıştır böle Wink

Morwena

Buralıyım
Pennywise demiş ki:
üfff çocukmusun ali yaw he de geç nie uğraşıosunki :lol:
ya abi ondan değil ne avatarı ya ehehe avatar için bir insanın kalbini kırcak kişi değilim ancak neden hırsızlıkla suçluyor hiç yakıştıramadım yane suçlu o olduğu halde tuhaff kendine göre meğinlenmiş heralde Razz :lolmuch:

valla oyurm yok varsa kayıtlarda avatar ne zmn değiştirdiğinin tarihi bakın olay açığa çıksın boyle o sana sen ona bişi demekle nereye kdr

Morwena

Buralıyım
yaw o sorun değil be kardeşim ben x33 ten buldum hoşuma gitti koydum sonra o yazıyı yazması tuhafıma gitti yakıştıramadım
güzelce söyleseydi herkes insan oğlu bende anlardım tmm tabiki değiştiriyorum derdim Wink

Morwena demiş ki:
yaw o sorun değil be kardeşim ben x33 ten buldum hoşuma gitti koydum sonra o yazıyı yazması tuhafıma gitti yakıştıramadım
güzelce söyleseydi herkes insan oğlu bende anlardım tmm tabiki değiştiriyorum derdim Wink
İsmini neden değiştirdin sen?

Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
Morwena demiş ki:
Aaa Tekrar Morwena'ya Dönmüşün Hayırlı Olsun..
Satanic ßilmemneden Çok Daha Hoş Duruyo Bu..

Liu

rank8
ya bırak lütfen ya sana gene avartar çalma suçlaması gelmiş bana char çalma suçlaması geldi herkes kimin nasıl olduğunu biliyordur ve senin de nasıl biri olduğunu böyle birşey yapmayacağını Wink ama yalan çıktı tabiki Razz :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
ya avatarında değilim ne yapayım avatarı neden hırsızlıkla suçluyor onu anlamadım kendisi suçlu olduğu halde gerçekten çok ayıp .

Liu

rank8
e benide suçladılar hemde sor JasoN a Sor BaD_BoY a adam 10 tane acc açmış başladı beni suçlamaya biri banlanıyor diğeri ile giriş yapıyor o yüzden takma kafana Wink beleş reklamını yapıyor
reklamın iyisi kötüsü olmaz Alıntı by extraloob

Yukarı Alt