?????????????????
[???] [???]

Bu hatanın sebebi ne?

Hatayı betimlediysem anlamışınızdır :)

arkadaşlar GREV mi yapıyosunuz ya :D kimse benim yazdığım sorulara cevap yazmıyor..eğerki grev yapıyorsanız başardınız..! :)

ben bu sorun için yeni bilgisayar aldım biliomusun:D 2 dk ya bi ?? htası weriodu ekran kartını güncellemiştm ama olmadı yenisni aldım yine olmadı ben de yeni pc aldım naptımsa cözememiştim cnkü:D

ekran kartı hatası...ama genelde botla girerken bu hatayı veriyor ..normal girişlerde çok vermiyo..ne kadar güncellesende yapacağı varsa yapıyor..

EnDZoNe

bu hatanın cozumu yok enrakn kartı vs ... lag olmıcak pc de laga girdiginde seri komutlar veren bi porgram kullanıyosan bot gibi veriyor genelde bu hatasi öncelikle baglantiyla alakalı bu sorun ekran kartinii güncellemenle alakalı bişiy degil

CWsaila demiş ki:
Ekran kartının yeni veya eski sürümünü kullan. ?!!!!!!
Düzelmiyor hocam,Ben Kasayı yeni toplamıştım zaten Makine sağlam.Ekran kartınında driverını ve catalyst son sürümünü
indirdim ve Kurdum.Hala aynısın yapıyor.Dün gece ard arda 4 kere yaptı :evil:

dah öncede yazmistim kimse yüzüne bile bakmadi buraya link atayim neden soru isareti cikar diye en azindan biraz hareketlenme olur :D

Bilgisayarinda virus vardir yok deme bende cok ugrastim öyle en sonunda 10 tane ayri ayri antivirus programi kurdum güncelledim ve hepside bilgisayarda çeşit çeşit vurusler buldu sildi bu olay cok sacma ama birinin gördüğünü diğeri görmüyor acayip bir durum mesela kaspersky yüklüyorum 7 virus bulup temizliyor onu siliyorum arkasina nod32 kuruyorum bilgisayari temiz gösteriyorum norton kuruyorum o 15 tane virus bulup temizliyor panda kuruyorum o nortonun temizledikleri disinda 1 tane bulup temizliyor hangisi dogru söylüyor hangisi yalan bilmem ama o sorundan beni kurtardilar yada bu kadar zaman kaybetmeyip bilgisayara format attir :) ama yine yüklenen cd lerde virus varsa formatinda bir anlami kalmaz

EnDZoNe

dedigim gibi laga girdiginde server a komut gondermeye dewam edersen bu hatayi alirsin muhtemelen ekran kartiyla falan alakası yok ... bnm net bozukken durmadan aliyodum bu hatayi nette sorun yok kablolari yeniledim 0 lag .. ve bu hata azalmadı resmen yokoldu ekran karti falan hikaye neti düzelteme calis

Yukarı Alt