extraloob demiş ki:
uf uff bro öncelikle süppoo tatil yapmışsın yeni makinanda hakkını vermiş helal olsun kuzum hemen yorumlarıma geleyim +18 olacağı için spoiler yapıyorum lütfen çocukları uzak tutunuz makara:

bir hatun ki bu şekilde bacakları açık ve üstelik ayaklarını bu şekilde kaldırabiliyorsa emin olun bu hatun tam liplemeliktir ve bu pozisyonda gireceksinizbunu yatağın kenarında yapacak ve emin olun bu gördüğünüz hatun bu işi zevk alarak yapıyor awwww nadir göreceğiniz bir pozisyondur ve nasıl ki dünyada 7 harika vardır sex'te de 7 harika pozisyonda bir tanesi budur ve emin olun çoğunuz bu pozisyonu yapabilen bir hatun tanıyamayacaksınız fotoya bakıp iç geçirin ehehehee

- Resim Silinmiş.
ben bu pozisyonu cogu kizda goruyorum coguda bakire :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben de haftasonu tatili içim avşa adasındaydım. Ortam güzeldi ama ne denizi ne de barları(tanz bar hariç) 5 para etmez
Tanz Disco + denizide mükemmel fazla gezilcek yeri olmadığı için sıkılmışsındır ben her sene ordayım gayette güzel

Adith demiş ki:
Bro artık üni.de beraber gideriz :mrgreen:
gideriz brom tabi :mrgreen: :twisted:

extraloob demiş ki:
uf uff bro öncelikle süppoo tatil yapmışsın yeni makinanda hakkını vermiş helal olsun kuzum hemen yorumlarıma geleyim +18 olacağı için spoiler yapıyorum lütfen çocukları uzak tutunuz makara:

bir hatun ki bu şekilde bacakları açık ve üstelik ayaklarını bu şekilde kaldırabiliyorsa emin olun bu hatun tam liplemeliktir ve bu pozisyonda gireceksinizbunu yatağın kenarında yapacak ve emin olun bu gördüğünüz hatun bu işi zevk alarak yapıyor awwww nadir göreceğiniz bir pozisyondur ve nasıl ki dünyada 7 harika vardır sex'te de 7 harika pozisyonda bir tanesi budur ve emin olun çoğunuz bu pozisyonu yapabilen bir hatun tanıyamayacaksınız fotoya bakıp iç geçirin ehehehee

- Resim Silinmiş.
:beer: :muck:

bro bu fotoyu çekerken hiç aklıma bu spoilerdeki gibi bi düşünce gelmemişti tşk ederim aydınlatıcı bilgilerin için :twisted:

Josephine demiş ki:
Hoşgeldin.
Güzel vakit geçirmişsin :)
hoşbuldum hacım :beer:

ARKO demiş ki:
Sağlam tatil yapmışsın bro hoşgeldin tekrardan :beer:

P.s: Pozisyona hitaben onca şey yazdım ama birazdan oruç tutacaklar için sildim hepsini makara: summer6:
sen bana özelden yaz o yorumları bro :P :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
cambaz738 demiş ki:
ben de haftasonu tatili içim avşa adasındaydım. Ortam güzeldi ama ne denizi ne de barları(tanz bar hariç) 5 para etmez
Tanz Disco + denizide mükemmel fazla gezilcek yeri olmadığı için sıkılmışsındır ben her sene ordayım gayette güzel
ben edremit akçayda oluyorum genelde tatilde, bi haftasonu tatili için gittim avşaya, akçayla kıyaslanamaz bile :headbang:

Yukarı Alt