1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bow-Fire-Force Rehberi

1. 3LackOps

3LackOps Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle Karekterimiz Full STR olmalıdır.​

Öncelikle Karekterimiz Protector Giymelidir çünkü Fire Protection Serisinden alıcağımız mag defans buff ile phy ve mag defansı dengelemiş oluyoruz.​
    Dileyen Garmentte giyebilir.​

12 DEGREE​
    11 DEGREE​
    10 DEGREE​

Karekterimiz 110 Lv Full Farmed(FF) olması için Gerekli sp aşağıdaki gibidir.​
    Toplam Sp:2,485,394​
    [​IMG]Pacheon Lv110 Skill SP: 672,313 + Mastery SP: 353,208 = 1,025,521​
    [​IMG]Fire Lv110 Skill SP: 331,065 + Mastery SP: 353,208 = 684,273​
    [​IMG]Force Lv110 Skill SP: 422,392 + Mastery SP: 353,208 = 775,600​

PACHEON
    En Önemli Skillerimizdendir.Kesinlikle Maxlanması gerekmektedir.Bu skilin Özelliği Rakibe Belirli Oranlarda verdiği Krtk vurma şansıdır.Saldırı Oranı %250'dir​

Bu Skill rakibi geriye savuşturarak o anki hareketini engeller bir nevi bizi vuruş yaptığı skillden kurtarır.Geriye Savuşturma Oranı %30dur.Saldırı Oranı %42'dir​

1. 3. ve 5.Skilimiz Bize Attack Rating verir yani Silahlarımızdaki Phy/Mag atağın yanında yanında yazan parentez içindeki değer gibi​
    2 ve 4. Skilimiz Rakibe saldırır pet gibi düşünebilirsiniz hoş dimi :nod:

Bu Skill Shot Range yani Vuruş mesefesini arttırıcı skilimizdir.Kesinlikle max.​

Pacheonun en güçlü skillerinden biridir ve Burn , Darkness gibi özellikleri mevcuttur.Saldırı oran %350'dir.​
    Bu Skill belkide pacheonun en Önemli skilidir.Belirli Orandaki kritiği , 5sn'lik sersemletme özelliği ve Shot range​
    yani saldırı mesefasinden dolayı daha güçlüdür ve Saldırı Oranı %350dir.​

Passive Skilimiz.Bize kalıcı olarak Attack Rating sağlar.​

FİRE

imbue Skilimizdir.Force Serisinin en çok hasar veren el yakma skilidir.rakibi %25 belirli olarak yakma süresi vardır.Kesinlikle Max.​

Rakibin Bize yaktığı Büyülerin Sürelerini Kısalmak veya etkilerini azaltmasına yardımcı olur.Kesinlikle Max.​

Phy damege arttırıcı Skillimizdir.Açılması daha hayırlı olur.​

Mag Defans Skilimizdir.Bize yapılan magical attackları en aza indirgemizi sağlar. Kesinlikle Max.​

Sağladığı Hp miktarı kadar rakibin bize yaptığı magical hasarları emer.Bir nevi Hayat kurtarır diyebiliriz.​
    Açılmasada Olur ama açılması daha hayırlı olur bizim için.​

Passive Skilimizdir. Phy damege arttırıcı özelliği vardır.Kesinlikle Max.​

FORCE
    Bu başlık Altında açılmasını önerebileceğim 2 Seri Skilimiz vardır.
    Force Cure ve Vital Spot Serisi​

Bu Skilimiz bize yapan büyüleri silmemizi sağlar ve Eğer Karşı tarafda Force ise Bizi Vital Spot Skillerinden kurtarır.Kesinlikle Max​

1.SKill=Rakibin parry Ratio değerinin Düşmesini Sağlar.Geçerlilik %100'dür.​
    2.SKill=Rakibin Attack Rating değerinin düşmesini sağlar.Geçerlilik %100'dür.​
    3.SKill=Rakibin 15sn boyunca phy defansını düşürür.Kesinlikle açılmalıdır.Geçerlilik %80​
    4.SKill=Rakibin 15 sn boyunca mag defansını düşürür.Kesinlikle açılmalıdır.Geçerlilik %80​
    5.SKill=Rakibin 15 sn bounca Phy/Mag Atağını düşürür.Pvp esnasında bir süre rahat nefes alamızı sağlıyabilir.Geçerlilik %80​
    6.SKill=RAkibin 15 sn boyunca hem Phy hemde Mag defansını düşürür. Kesinlikle Açılmalıdır.Geçerlilik %80​
    7.SKill=Bu skill belkide benim en sevdiğim skillerden birisidir.Rakibe 5 sn boyunca Stun yani sersemletmesini sağlar.​
    Kesinlikle açılmalıdır.Geçerlilik %80​

Passive skilimizdir.Bize Belirli miktarlarda Kalıcı Mp artışı sağlar.İsteğe Bağlı Açabilirsiniz İllaki acacaksanızda Max.​

İşte buda Bir kaç Video 1.si favorimdir laf aramızda :mrgreen:

KARIŞIKLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM İLK KONUM OLDUĞU İÇİN GÖZE DAHA HOŞ GÖRÜNMESİNİ İSTEDİM. eekd1
    VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM. :byes:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. takerisks

takerisks Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eline sağlık güzel olmuş.

3. 3LackOps

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    İlk Konu İlk Yorum sağol kardeşim

4. 3LackOps

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Açıkların çoğunu daha ayrıntılı yapmak isterdim ama Ç(alıntı) olmasın diye kendim yazmak istedim.Eksik bulduğunuz bir yer varsa düzeltebilirim?