oO_NuK3R_Oo demiş ki:
Botturkden gold alcam ama parayı yatırdıktan sonra onlar benim oldugumu nası anlıyıcaklar :roll:
Banka atm'yemi yoksa Ptt'ye mi yatıracaksın orda senden adres isim soyad alıyorlar banka atm'sinde ise cep no veriyorsun onlar sana soruyor isim soy isim yada tel no nedir diye nereye yatırdığına bağlı :thumbsup:

oO_NuK3R_Oo demiş ki:
PTT DEN YATIRICAM
Ozaman paranı yatırdıktan sonra gidip siteyle bağlantı kurucaksın senden isticekleri bilgileri doğru vericeksin onlarda sana istediğini versinler
Sana zaten char ismini server ismini soruyorlar gold'u vermek için :thumbsup:

arkdaşklar botturden gold alıcaksanız idkkar edin bence ben onlardan 100 m gold alıcaktım beni 2 gün beklettiler.sonrasında beklettikleri için bana size 110 m verelim dediler. bende tmm dedim ama sonrasında jangan atcıya gittim orda benım charımın isminin hemen hemen aynısından sadece benım nicimin son harfi ( İ ) böyle onların açtıkları charın isminin son harfi ( i ) tek farkbuydu.. kimsenın günahını almıyorum ama ben onlardan şüpelendim be o charına açtıgı stall 110 m likdi bneım 110 mlik stall açıcagımı bi tek ben ve msn destekdeki konuştugum adam biliyodu... benım başıma gelen bi olan uyarmak istedim sadece...

invaders

Bilgiliyim
keslan48 demiş ki:
arkdaşklar botturden gold alıcaksanız idkkar edin bence ben onlardan 100 m gold alıcaktım beni 2 gün beklettiler.sonrasında beklettikleri için bana size 110 m verelim dediler. bende tmm dedim ama sonrasında jangan atcıya gittim orda benım charımın isminin hemen hemen aynısından sadece benım nicimin son harfi ( İ ) böyle onların açtıkları charın isminin son harfi ( i ) tek farkbuydu.. kimsenın günahını almıyorum ama ben onlardan şüpelendim be o charına açtıgı stall 110 m likdi bneım 110 mlik stall açıcagımı bi tek ben ve msn destekdeki konuştugum adam biliyodu... benım başıma gelen bi olan uyarmak istedim sadece...
bilgilendirdigin için saol

Yukarı Alt