yaww ben botla oyuna girdim de npc ye girmio??? Ya kasıo ama retrun çekince filan npc ye 1 defa tıklıo duruo

bir işlem yapmıyor mesela banka npc sine tıklıo gelen sayfaya 1. 2. 3. filan seçeneklerine girmiyor ben bu işten bişi anlamadım bide kasma yerine de gitmio sen götürüncede yolunu bulunca kendi kidio.... Ne olur npc sorununa yardım....

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
sayanora004 demiş ki:
yaww ben botla oyuna girdim de npc ye girmio??? Ya kasıo ama retrun çekince filan npc ye 1 defa tıklıo duruo

bir işlem yapmıyor mesela banka npc sine tıklıo gelen sayfaya 1. 2. 3. filan seçeneklerine girmiyor ben bu işten bişi anlamadım bide kasma yerine de gitmio sen götürüncede yolunu bulunca kendi kidio.... Ne olur npc sorununa yardım....
isro bot orjinal clienti ile girmeyi dene multi client falan kullanma
1024 x 768 çözünürlükte oyna oyunu(pc ve oyun çözünürlüğü aynı olsun)
hiç biri olmadı birkaç sürüm eski isro botu kuR ve öyle dene bi arkadaşım..genel bir sorun war herkes bu durumdan şikayetçi..

tmm npc sorunu hal ettim de

şimdi paso dc werio 20 k bilemedim 30 dk kasıo diskonet werio netimde kopmuyo aksi taktirde msn giderdi

yani no dc cilentti sildim orfinal no dc yi kullandım ama yok diskonetten baska bişi demiyooooooo.... buna biçözüm warmı... yardımınız için saolun.... ?!!!!!! sizi birayada beklerim :D

sayanora004 demiş ki:
tmm npc sorunu hal ettim de

şimdi paso dc werio 20 k bilemedim 30 dk kasıo diskonet werio netimde kopmuyo aksi taktirde msn giderdi

yani no dc cilentti sildim orfinal no dc yi kullandım ama yok diskonetten baska bişi demiyooooooo.... buna biçözüm warmı... yardımınız için saolun.... ?!!!!!! sizi birayada beklerim :D
orfinal no dc nasıl bişey?
sen güzelce orjinal clienti kullanır mısın?

Morwena

Buralıyım
orjinal client kullan oyunda ...
bot 1024 * 768 ve 1280 * 1024 çözünürlüklerde çalışabilmektedir :wink1:

Yukarı Alt