beyler yapmayın allah aşkına içinde virüs var ve ne işe yaradığı da biliniyor..(tuşladığın bilgilerin karşı tarafa gitmesi)!!!

How can i Bot the 1st client with tbot and the other with isro or tbot.....must i run it over x33 than i cannt bot 2 times

LibLib demiş ki:
ali_mehmet demiş ki:
yalan bunlar daha SM çıkmadı
tam 1 LOL
Ali mehmet kardeşimize bi alkış .... :lolmuch:

Ayrıca LibLib, bu ne demek ? Tam 1 LOL ????

Tam 1 Laugh Out Loud = Tam 1 abartarak aşırı derecede gülüyorum ????

O kısaltmayı sen ne olarak biliyorsun ben anlamadım ama anlatmak istediğini biz de anlasak keşke..

ahm81 demiş ki:
beyler yapmayın allah aşkına içinde virüs var ve ne işe yaradığı da biliniyor..(tuşladığın bilgilerin karşı tarafa gitmesi)!!!
kullanmak zorunda değilsin kardeş ama çalışmasa koymazdım sitede kullanan biçok kişi var Exclamation

Th3ilk3r demiş ki:
virüs korumaları kaldırdım bu sayede x33 dosyasını kurabildim ancak simdide Please Excute the "silkroad.exe" dior :S
x33 kurarken silkroad klasörünü seç kardeş ok Cool

ali_mehmet demiş ki:
yalan bunlar daha SM çıkmadı
sen çıkmadı diyosan çıkmamıştır ama biz SM ile 1 gün kastık ama şu anda bot bölümü çalışmıyor bizde sadece multiclient açmak için kullanıyoruz extraokk

deukalion demiş ki:
Arkadaşlar geçen gün çıkan sm dosyalrını kullanarak 2-5 arası char açılabiliyor tek yapmanız gereken

http://rapidshare.com/files/52143983/x33.exe.html

bu dosyayı silkroad klasörüne yüklemek ve srobot.exe dosyasının adını değiştirmek yada silmek.Daha sonra c:\program files\silkroad\x33 klasörü içindeki x33.exe dosyasını çalıştırmak.x33.exe her çalıştığında yeni silkroadımız açılıyor kolay gelsin Cool
sağol dediğimi yaptım senin programla paralı bot aynı anda çalışıyor.. 30 lvl lık adamı kasıorum bu çok iyi oldu teşekkürler tekrar.. extrabeer

formatla pc yi dun ben ole yaptim calısıo cunku x33.dll dosyasini antivirus zararli buldugu icin silior tekrar kurulmasini engellio yani bende bole idi formatladim pc yi dun bugun antivirusu silmeyi unuttum die tekrar ayni sey oldu :lol: yarin version falan gelmezse tekrar formatlicam pc yi

Yukarı Alt