Öncelikle mesajın yerinin doğruluğundan emin değilim. Eğer yanlış yere açtıysam, taşınırsa sevinirim. Benim charım 41 lvl warrior maonglarda rahat kasabiliyorum ama heryer nuker goldbotlarla dolu çok yavaş bir char olduğu içinde ben gidene kadar nukerler kesmiş oluyor. Şimdi gelelim sorulara(:
1. Bu lvlde rahat kasabileceğim yani en azından maonglar kadar kalabalık olmayan bir yer var mı?
2. Goldbotların lvlleri genelde kaç oluyor? Mesela 60 oldum 60 lvl mobu kesiyorum. O zamanda maonglarda olduğu kadar goldbot olurmu?
3. Mesela 40 lvl e kadar xbow açsam. Açtığım skillerle 60-65 olana kadar xbowla kassam sonra tekrar warriora dönsem çok sorun teşkil eder mi?

Uzun bi yazı oldu kusuruma bakmayın. Cevaplarınız için şimdiden sağolun.
(Hem botçuyuz hemde botlardan dert yanıyoruz:Pp)

RoyalFlush

Bilgiliyim
1. rahat kasmak istiyorsan tarim ferry tarafındaki maonglarda kasmalısın orda hotan tarafındaki kadar bot yok.

2.sen merak etme gold botlar seni 64-65 olana kadar yalnız bırakmıyorlar :) Cave de yoklar rahat olablirsin.

3.yaparım diyorsan yap çünkü gerçekten 64-65 olana kadar çok zorlanıp küfür edeceksin belkide pk olacaksın bu goldbotlar yüzünden.

Çok teşekkürler cevabın için. Şimdilik böyle devam etmeyi düşünüyorum. Donwhang tarafındaki maonglarda kimseler yok gerçektende. Xbow olayındanda vazgeçtim gibi birşey sonuçta en fazla 40 lvl armoru giyebilirim vede sp kasması falan uğraşmak istemiyorum daha. Ama gerçekten kafayı yiyecek dereceye gelirsem dönerim xbow' a (:

a4_tech demiş ki:
1. rahat kasmak istiyorsan tarim ferry tarafındaki maonglarda kasmalısın orda hotan tarafındaki kadar bot yok.

2.sen merak etme gold botlar seni 64-65 olana kadar yalnız bırakmıyorlar :) Cave de yoklar rahat olablirsin.

3.yaparım diyorsan yap çünkü gerçekten 64-65 olana kadar çok zorlanıp küfür edeceksin belkide pk olacaksın bu goldbotlar yüzünden.

1 haklısın . 2 gold botlar 74 e kadar beni bırakmadılar ve cavede de var . 3 yorum yok :lol:

Yukarı Alt