JetHomme demiş ki:
Not: Çarların Soyulması gibi durumlarda hiçbir sorumluluk bana ait değildir.
böyle bir şey demen saçma aslında.. sonuçta sen kasıyorsun o charı, belki bir terslik olacak ve senin yüzünden soyulacak. bir sürü ihtimal var, bunları göz önünde bulundur ve ''hiçbir sorumluluk'' deme. :) kolay gelsin.

dostum ozaman vericeksin adama herşeyi id Pw Gs
adam şifreği değiştiricek kasma vaktin bittiği zaman adam sana yeni pw verir şifreni değiştirisin yoluna devam edersin :wink1:

c.e.g demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Not: Çarların Soyulması gibi durumlarda hiçbir sorumluluk bana ait değildir.
böyle bir şey demen saçma aslında.. sonuçta sen kasıyorsun o charı, belki bir terslik olacak ve senin yüzünden soyulacak. bir sürü ihtimal var, bunları göz önünde bulundur ve ''hiçbir sorumluluk'' deme. :) kolay gelsin.
Evet Sonuçta ben kasıyorum çarı. Benim pcmde kasılıyor.Ama emin ol benden kaynaklanan hiçbir sorun olmaz. Çünkü ben kendi çarımıda bu pcde kasıyorum.Ve Birçok arkadaşımın çarınıda bota bıraktım bu pcde.Sorun olmiyacağından emin olabilirsin.
2. Olarak kendi çarımdan başka kimin çarını pcmde açtıysam ekran klavyesi kullandım. Sorun olmaz yani.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
özel bölüm açılması için daha 4-5 tane sabitlik topic hazırlamalısınız ve 3-4 tane plvl işi şu anda yapıyor olmalısınız ?

Anladım Okan abi. Ben sadece bot servisi yapıyorum. şu an plvl olayı yok. Ama 1 tane plvl işim var onu yapıyorum.

Yukarı Alt