Bot Servisim 1 Ay 21 TL 150 Silktir Arkadaşlar.. Kastığım Her Karaktere Kendi Çarıma Gösterdiğim Özeni Göstericeğim..Daha Önce Çar Satışlarım Oldu.. Güven Konusunda Şüphe Etmeyiniz. Kimsenin 1 Kuruşunda Gözüm Yoktur.

Fiyatlandırma Sabittir. 1 Ay 7/24 [Elektrik Kesintisi Pcde Çıkabilecek Arızalar Hariç] Kesintisiz Kasılacaktır.

Karakterleriniz SBOT İle Kasılacak ve Kendimce En Uygun Gördüğüm [ 4 Yıldan Uzun Bir Süredir Silkroad Oynuyorum, Oyun Bilgimi Tanıyan Dostlar Tartışmazlar Bile , Karakterinizi Ks Dolu Slota Bırakıp Amaaan Banane Demeyeceğime Gerekirse Günde 10 Slot Değişip En Az Ks'siz En Hızlı Kasabileceği Yere Bırakacağıma Emin Olabilirsiniz. 1 Yıldan Uzun Süredir Sbot Kullanıyorum ] Alanlarda ve Skillerde.. Dilerseniz Sizin İstediğiniz Talimatlara Harfiyen Uyularak Kasılacaktır.. Eğer İşim Olmazsa Gün İçinde Arayıp Tel İle Size Çarın Anlık Bilgilerini Verebilir ve SS'ler Gönderebilirim...

Buyrunuz Buda İlk Müşterimin Karakterinden Bir SS..

__DEATHBOY__ Troy Süre 2 Hafta 14Nisanda Süresi Bitecek ve Uzatacaktır. Gayet Memnun :).. Sizleride Bekliyorum.

Silk İle Ödeme Yapacak Arkadaşlarımın E'pinlerini Alıp Kontrol edip Aktive Ettiğim Anda İD PW Alıp Kasma İşlemine Başlarım.

PTT'ile Havale Edecek Arkadaşlarımın'da Paralarını Aldığım Anda Evime Gider Gerekli Bilgileri alıp Kasma İşlemine Hemen Başlarım. Kontenjanımda Sadece 5 Yer Daha Vardır. Elinizi Çabuk Tutun Pişman Olmayacaksınız... Saygı ve Sevgilerimle

İlgilenenler ve Kastırmak İsteyen Ciddi Arkadaşlarım Lütfen Eklesinler. mailto:[email protected] Diğer Bütün Sorularınızı Başlık Altından İletebilirsiniz.​

Yukarı Alt