Arkadaşlar para verdik bot aldık paramızla rezil oluyoruz :mrgreen: Bot u kuruyorum kasma yerine götürüyorum bütün ayarları yapıyorum saveliyorum current area yı seçip auto training e basıyorum bot kasmaya başlıyor fakat 2 mob kestikten sonra oturuyor, arada canı sıkılınca kalkıp 1-2 tane daha kesip oturuyor. Benim eksik yaptığımbişey mi var yoksa bot ta mı hata var ? önerileriniz bekliyorum lütfen yardım edin perde

O Canı doldurmak için oturuyor pot ayarlarını kontrol et iyice bence!
(FreeBotCu oldugum İçin falz bilgim yok)
Maksat post kasmak :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
türkçe bot ayarlarına bakarsan göreceksin sitemizde var, orada pot belli seviye altına inince otur dinlen pot doldur manasına gelen bir kutucuk var onun tikini kaldır ok Wink

extraloob demiş ki:
türkçe bot ayarlarına bakarsan göreceksin sitemizde var, orada pot belli seviye altına inince otur dinlen pot doldur manasına gelen bir kutucuk var onun tikini kaldır ok Wink
Vay ben bak doğru bilmişim demekki srodan hala bişeyler hatırlıom :mrgreen:

bot ayarlarındaki içinci gölümde ki üstrte %li şeyler var onların hepsi iptal et onlar can ve mana o zalınca pot yerine oturması için zaten türkçe bot bölümüne bakarsan anlarsın

KARDEŞ AYNEN BENİM BOTTA OTURUYOR MPYİ DEOLDURUP KALKIYOR MP BAS OTURUNCA FULLENİNCE KALKIYOR YADA MP Yİ YÜKSELT

Herkes cvp yazmıs ben bi de resimle acıklıyım :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt