Bot satın almayı düşünüyorum şu zamana kadar sadece t bot kullandım oda bayağı pahalı ya isro yada sbot kullanmayı düşünüyorum ikisinide daha önce hiç kullanmadım soruma gelirsek hangisi daha iyi ve neden ?
teşekkürler.

Maxtech demiş ki:
Bot satın almayı düşünüyorum şu zamana kadar sadece t bot kullandım oda bayağı pahalı ya isro yada sbot kullanmayı düşünüyorum ikisinide daha önce hiç kullanmadım soruma gelirsek hangisi daha iyi ve neden ?
teşekkürler.
srobotla sbot arasında dağlar kadar fark var
1.Abartısız Srobottan 100 kat daha hızlı kasıyor
2.Hide Client yapıp silkroad ekranını gizleme özelliği var
3.Clientless yapıp hiç pc de silkroad oynanmıyormuş gibi olma seçeneği var bu özelliklede 2 3 tane çar açmak dahada kolaylaştı
4. + basma özelliği var. eLLe basamayacağın kadar hızlı bastığı için + basması dahada kolaylaşıyor
bence sbot al hızlı lvl atla

BenDe Sbot alacam derseniz :arrow: viewtopic.php?f=563&t=102825 burayı ziyaret edin

srobotla sbot arasında dağlar kadar fark var
1.Abartısız Srobottan 100 kat daha hızlı kasıyor
2.Hide Client yapıp silkroad ekranını gizleme özelliği var
3.Clientless yapıp hiç pc de silkroad oynanmıyormuş gibi olma seçeneği var bu özelliklede 2 3 tane çar açmak dahada kolaylaştı
4. + basma özelliği var. eLLe basamayacağın kadar hızlı bastığı için + basması dahada kolaylaşıyor
bence sbot al hızlı lvl atla

BenDe Sbot alacam derseniz :arrow: viewtopic.php?f=563&t=102825 burayı ziyaret edin[/quote]

ve daha fazlası tabıkı kurt salak oldu botun hızına yetısemedıgınden pet ise pıyasalarda gorunmuyo bot o kadar hızlıki sana tavsıyem s bottan sasma :thumbsup:

Xenas

Kesinlikle %100 tavsiye edebileceğim bir bot bende tereddüt etmiştim siz etmeyin pişman hiç olmazsınız ^^ aksine ''keşke vaktimi niye boşa harcadım daha önce alsaydım'' çok dersiniz ^^

çok güzel bot tavsiye ederim en güzel yanı da birden çok çar açma ve çok seri kasması..bazı ufak tefek hataları var onlarıda duzeltirler ins.ozman süper kusursuz olur.

Ne ozellik ararsan var bu botta
1-No DC
2-Seri kasıyor (tbot gibi)
3-avrupada gorunmezleri gosteriyor
4-sprit olusturuyosun istediğin yoldan gidiyo
5-iteme + vasma özelliği var
6- istediğin kadar çarı yan yana açıp bota baglaya bilirsin
7-Clientless yapıp pc yi kasmıyor
8-hide client yapıp client i gizleye biliyorsun.

Yukarı Alt