TİM demiş ki:
Pennywise demiş ki:
extraloob demiş ki:
düşük lvl larda blade gayet zorluyor güzel pvp ler çıkartıyor jesusdan bilirim 2 kişi girerdik pata küte iyi dayanırdı Razz
yüksek lvl de de iyi ama okadar dayanamıyor bi nuke en aşağı 10k yada glavier ların bi crit i 9k vurduğu için :lol:
Crt Bendede var extraokk
pffffff kahvekeyfi

TİM demiş ki:
Pennywise demiş ki:
pffffff kahvekeyfi
Onlarda crt varsa bende yatırda Köm var buna nedıycen :mrgreen: pot basmaya birebir :mrgreen: Bana Tank Lazım Yatmıycak :mrgreen: gerisi fasa fiso extraokk
en yüksek lvl lı bladerın kaç?ben 2 tane lvl 70+ blader kastım blade yi bana öğretme :lol: Flllly gibi sosun+7 blade ve shield full sosun garment set in olmazsa ölümsüzlük falan hikayeeeeeeeee kahvekeyfi

TiM

rank8
Pennywise demiş ki:
TİM demiş ki:
Pennywise demiş ki:
pffffff kahvekeyfi
Onlarda crt varsa bende yatırda Köm var buna nedıycen :mrgreen: pot basmaya birebir :mrgreen: Bana Tank Lazım Yatmıycak :mrgreen: gerisi fasa fiso extraokk
en yüksek lvl lı bladerın kaç?ben 2 tane lvl 70+ blader kastım blade yi bana öğretme :lol: Flllly gibi sosun+7 blade ve shield full sosun garment set in olmazsa ölümsüzlük falan hikayeeeeeeeee kahvekeyfi
Bizde İnsanız allah bizede nasip eder! 1sun!

1sun yetmiyor işte,Fllly gibi dubai de oturup asosyal internet başından kalkmayan biri olacan aylık gelirin 4000-5000 euro olacak ozman parayla alacaksın full sosun setini,yoksa dediğim gibi bi nukeden 10k bi glavier den 9k yersin sonrada ''aaa benim char meğer ölümlüymüş'' der üzülürsün Wink

TiM

rank8
Pennywise demiş ki:
1sun yetmiyor işte,Fllly gibi dubai de oturup asosyal internet başından kalkmayan biri olacan aylık gelirin 4000-5000 euro olacak ozman parayla alacaksın full sosun setini,yoksa dediğim gibi bi nukeden 10k bi glavier den 9k yersin sonrada ''aaa benim char meğer ölümlüymüş'' der üzülürsün Wink
Nukeler Tek atarım direk ayatır batır felc kendı lvl imde kılere yani şuna gelelım glaviede ölümlü yani kimdaha iyiyse O kazanırkı kendımı yıllardır güvendım hala güvenıyorum!
9 k hiç bir str str çara 9 k çakamaz hem anca nukere çakar!

Yukarı Alt