yhaw char zaten benim arkındı onla işi yoq adamlar db den hackledi diom oyunun tüm ıd pw mailleri onlarda var şu an... bi an önce pw deişme sitesi açılsada değiştirsek...

evet id nizi bildigi an çalıyor şerefsizler oyunda tehtit ettiler ertesi gün charr 0 -

Mirage Ryuk şerefsizleri kendınızı bışi sanıyorsanız Obamayı hackleyın

Takımı
Seçiniz...
WildKing demiş ki:
evet id nizi bildigi an çalıyor şerefsizler oyunda tehtit ettiler ertesi gün charr 0 -

Mirage Ryuk şerefsizleri kendınızı bışi sanıyorsanız Obamayı hackleyın
Benim Ağzımı Bozdurma Eğer Öyle Bişey yapcak olsa sizi hackleyenlerden başlardık mrk etme kafanı yorma

Ps: buarada bizdeki dblerde sdce ilk alındıkları id pw war adam id pwlerin hepsi war demiş benim emo nickli çarımda öyle soyulmuştu bilip bilmeden konuşma

Takımı
Seçiniz...
Beni ve Furkanı Tanıyan Tanır Rahmi vb Böyle Bişey yapmıcagımızıda onların bilmesi yeter istediğini söyle sonuçta biz yapmadık biz çalmadık biz çırpmadık.İftira atma ilerde sanada atarlarsa anlarsın durumu :wink1:

ben kimseye suç atmıyorum isteyen istediği gibi hack'ını yapsın ben bıraktım artık sro denen şey benim için bitti

saygılar...

AweSome demiş ki:
Beni ve Furkanı Tanıyan Tanır Rahmi vb Böyle Bişey yapmıcagımızıda onların bilmesi yeter istediğini söyle sonuçta biz yapmadık biz çalmadık biz çırpmadık.İftira atma ilerde sanada atarlarsa anlarsın durumu :wink1:
olayı anlıyamadım?

Furkan'a Hasan'a ve Rahmi'ye laf mı atılıyor? iddalarınızın kanıtını da gösterirmisiniz?
vipden uzağım bir süredir neler oldu :think:

Takımı
Seçiniz...
XavioR * demiş ki:
AweSome demiş ki:
olayı anlıyamadım?

Furkan'a Hasan'a ve Rahmi'ye laf mı atılıyor? iddalarınızın kanıtını da gösterirmisiniz?
vipden uzağım bir süredir neler oldu :think:
Anlamıormki Mert Adam bize Kesin Lan Fln dedi şakayla karışık cok konusma fln dedik adamın çarı soyulmuş bize iftira atıyo :detective:

embesil gibi pw change acılmadan char satın alırsanız olacagı bu
mallık edip edip benim üzerime suç atmayın

10 yaşındaki veletler sizi kendi salaklıgınızı bizim üstümüze atmayın adam olun.... pw change değişmeden ortalık malı olan charı satın alırsan olacagı bu...

tınmıyorum bile sizin gibi adamlara müstahak...

bana iftira atanın alnın tokadı yapıştırırım adam olun.

*Mirage*

Takımı
Seçiniz...
orionsguard demiş ki:
embesil gibi pw change acılmadan char satın alırsanız olacagı bu
mallık edip edip benim üzerime suç atmayın

10 yaşındaki veletler sizi kendi salaklıgınızı bizim üstümüze atmayın adam olun.... pw change değişmeden ortalık malı olan charı satın alırsan olacagı bu...

tınmıyorum bile sizin gibi adamlara müstahak...

bana iftira atanın alnın tokadı yapıştırırım adam olun.

*Mirage*
Adam Arkadaşını Çarını Alıyo Soyuluyo Arkadaşına bi daha sorsun bnce ^^

kardeşim char zaten bizimdi pw sitesiyle ne işimiz var ben ve satın aldığım(sınıf arkım)dan başka bilen yoq sınıf arkım la hergün beraberiz zaten o mu soyacak? dediğim gibi sizi yaptı demiyorum kimseyede karışmıyorum ben sadece oyunu bırkdığımı neden bırakdığımı yazmak istedim... herkese kolay gelsin

saygılar...

Gösterdiğiniz geçerli bir kanıt yok fakat burda benim de arkadaşlarıma şuç atıyorsunuz?
Emre seni de tanırım ama anlıyamadım neler oluyor ya..

mert bu ufaklık geceleyin yasına bakmadan soytarı soytarı konustu

gevezelik etme charını alırım dedim sonra agladı gitti

bu gun de charı soyulmus bize suc atıyor

charı aldıgın adama sor sınıf arkadasın sana sağlam çakmış haberin olsun

iyi çakmış senin gibilere müstahak bıraktıysan bıraktın çokta şeyimizde ne kafa ütülüyon

kim neden Db falan bahsediyor bunlar basit şeyler değil :lol:
bizim noob furkan db'yi mi hackliyecekmiş :twisted:

kardeşim banamı diyorsun anlamadım ben size bişey demedim mesajlarıma bak anlarsın... wild e mi bana mı yazdın anlayamadım yani....

Yukarı Alt