The47

Bilgiliyim
Arkadaşlar mümkünse cep telefonunuzdan 2868 e Van'daki insanlara yardım için boş mesaj atalım. 5 lira ne sizi fakir eder ne de zengin. Telefonunuz boş mesaj göndermiyorsa 1-2 karakter ekleyip göndermeyi deneyin. Bu toplumun bireyleri olarak zor durumda olan insanlarımıza yardımı esirgemeyelim..​

Ps: Bağışlar Kızılay'a iletiliyor.

Takımı
Besiktas
/Globaldir. 2868 haricindeki kampanyalara aldanıp da pkk ya yardım etmeyin ! Kızılayın numarası 2868 dir.

Önümüzde Deniz Feneri gibi bir örnek varken nakit değilde, mühimmat, erzak paketi, giyecek gönderme taraftarıyım ben.
Belki benim kağıt param bi şekilde döne dolaşa birinin cebine giriyor olabilir.

Ben ve tanıdıklarıma mesaj attırdım,inşallah yerine gitmiştir.Ama böyle küçük sayılabilecek(İstanbul gibi yerlerle kıyaslayınca) bir yerde olan depremde bile kızılayın ve o bölgeye yardım eden kuruluşların maddi olarak bu kadar zor durumda olmaları beni içten üzüyor.

toplasan 70-100 bina yıkıldı ama daha enkaz altında çıkarılamayanlar var,İstanbul depreminde Türkiye iflas eder,enkaz altında en az 2-3 ay kalır cesetler,valla olacak olan istanbul depreminde sağ kalıp olacakları görmekten,veya enkaz altında yavaş yavaş ölmektense,anında ölmeyi ve o manzaraları,çaresizlikleri görmek istemiyorum ne yazıkki.Şu anda bunları yazarken gözüm yaşlandı ama ne yazıkki doğru bunlar :(

hani daha bi kaç ay önce milyonlarca para erzak vs. mal topladılar şimdi noldu hanii nerde bu millet nerde o insanlar...
Gölcük depremini yaşayan biri olarak herkesin Allah yardımcısı olsun...

Takımı
Galatasaray
Hiçbir şekilde yardım göndermiyorum.Önce 1 aylık bebeği varken tekrar hamile kalmamayı öğrensinler sonra yardım istesinler.Sırf devletten çocuk başına yardım parası almak için doğuracak ben de yardım göndereceğim.Yok öyle..

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde

The47

Bilgiliyim
Nina Ricci demiş ki:
Hiçbir şekilde yardım göndermiyorum.Önce 1 aylık bebeği varken tekrar hamile kalmamayı öğrensinler sonra yardım istesinler.Sırf devletten çocuk başına yardım parası almak için doğuracak ben de yardım göndereceğim.Yok öyle..
Örnek vatandaş.

Nina Ricci demiş ki:
şukunu verdim evlat cicioe2

EmmaW

5tl yardım yapacağınıza 5tl lik su alın yardım kamyonlarına atın bu mesajların %40 ı devlete vergiye gidiyor diğer %10 unuda operatörler alıyor ve 2,5tl kalıyor geriye :)

Avasin

Nina Ricci demiş ki:
Bırakın artık böyle düşünmeyi nina... En azından bu zamanda bu kelimeler sarf edilmez yardım edilmeyecekse bile...

Yukarı Alt