Üzülerek başlıyayım dün charımı hacklediler,adamla msn de konuşuyorm bana 18 yaşında imam hatipde okuduğunu söledi yetişkin ayağına yatıp güvendirdi, hafif sohbet fln etti ben pek samimi olamam tanımadığım adamlarla he evet hmm deyip geçiyorm neyse, iş ciddiye binince tel numarasını verdi güvendim aramadım, ama ole yeminler ediyor ya lanet olsn 60 ytl 65 lv wizard için ailesinimi yüce Allah'ımı bacısını mı kardeşinimi ortaya koymadı, dedim bunları söliyen adam alıcak gidicekse carı soysun ne yapıyorsa yapsın id şifre gizli soru verdim şöle 2dk bekledi sonra engeli bastı gözüm dönmüş aradım telini biri çıktı bn otelde çalışıyorm bnde ole şey fln olmaz dedi yanlız arkadaşlarımdan biri oynuyor deyince bu işte biş iş oldunu anladım neyse dedim,şerefsiz başka tel vermişde olabilir adama kızmıyalım şimdi durduk yere...
Rüyalarıma girdi dandik bi 65 lv char, geldikce aklıma deliye dönüyorum. O yeminleri aklımdan geçirdikce ben utanıyorm bir insan bacısını anasını kardeşini şu kadarcık para için ortaya koyabiliyorsa lanet olsn onu yetiştiren bireylere, bana şu adamın ismini soy ismini nerde ikamet ettiğini bulabilecek biri lazım eğer ole biri varsa bana ulaşsın, o charı alınca bana bu bilgileri ulaştırana vericem...

Öncelikle geçmiş olsun.Daha sonra bu msn deki kullanılan ip numarasını bir bilgisayarcıya baktır.Alınan ip i polise ver.2 dakikada bulurlar.

Geçmiş olsun...

> Silkroad tartışma mekanına alıyorum...

Yukarı Alt