Merhaba Arkadaşlar Bir İlişki Nasıl unuturuz :/ kafam durdu bir ayrılığı bir kızı nasıl unutucam :/ 235. Günde Ayrılık :/

Paşam bilgisayarından falanmı ayrıldın yoksa kafan gerçekten durdumu.

Donanım (Hardware) » Bilgisayar Sorunları ve Çözümleri

kafam durdu konu yanlış yere açılmış :/

gerçekten kafam çok durgun :( baksana konuyu nereye açmışım :( nefret etmiyorum ama üzülüyorum :S

seninki yine iyi bitmiş bi noktada benim aşık olduğum kız başkasıyla çıkıyo. kızda okulda çocukda okulda. gördükçe daha bi nefret doluyo içim ama işte unutamıyoruuum. çünkü sürekli kzıı görüyorum yan sınıfda summer2:
kız benim kendisini sevdiğimi biliyo ama o cocugu seviyomuş yapcak bişe yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Phantoso demiş ki:
Her neyse çözüme gelelim.Bence nefret etmeden unutamassın diyorum.
Shakespeare'inde dediği gibi ;

If you love me I'll always be in your heart, if you hate me I'll always be in your mind.

yani ;

Eğer beni seversen her zaman kalbinde olacağım , eğer benden nefret edersen her zaman aklında olacağım.

Haliyle bir kadını unutmak için hem kalbinden hem aklından çıkartman gerekiyor , hiç bir duygunun bulunmaması gerekiyor ona karşı.Çık dışarı arkadaşlarınla eğlen , bir kaç bira veya sert içkiler al.Sonrada öyle birini bul ki , sana eskiyi unutturmasın , sadece onunla mutlu ol ve hatırlamana gerek kalmasın.Başka türlü unutmana imkan yok :thumbsup:

The Black demiş ki:
seninki yine iyi bitmiş bi noktada benim aşık olduğum kız başkasıyla çıkıyo. kızda okulda çocukda okulda. gördükçe daha bi nefret doluyo içim ama işte unutamıyoruuum. çünkü sürekli kzıı görüyorum yan sınıfda summer2:
iyimi bitmiş ? şimdi facesine bakiyim dedim başka bir arkadaşınla .biri ile ilişki yapmış :/ ben üzülmiyimde kim üzülsün :/ bir aile olarak burayı gördüm :/ buraya paylaşıyım dedim :/

Kemalist demiş ki:
Phantoso demiş ki:
Her neyse çözüme gelelim.Bence nefret etmeden unutamassın diyorum.
Shakespeare'inde dediği gibi ;

If you love me I'll always be in your heart, if you hate me I'll always be in your mind.

yani ;

Eğer beni seversen her zaman kalbinde olacağım , eğer benden nefret edersen her zaman aklında olacağım.

Haliyle bir kadını unutmak için hem kalbinden hem aklından çıkartman gerekiyor , hiç bir duygunun bulunmaması gerekiyor ona karşı.Çık dışarı arkadaşlarınla eğlen , bir kaç bira veya sert içkiler al.Sonrada öyle birini bul ki , sana eskiyi unutturmasın , sadece onunla mutlu ol ve hatırlamana gerek kalmasın.Başka türlü unutmana imkan yok :thumbsup:
Sanırsam Öyle Yapıcam :!!&%&! unutmaya bakıcam . eğlenicem hep.

Bir başkası.. Başka yolu yok. Zamana bırakmak falan sadece kendi zihnini yorarsın. Kendinle başbaşa kalmıcaksın başkasıyla olucaksın. o seni tedavi edicek. sıkma canını

cqloss07 demiş ki:
The Black demiş ki:
iyimi bitmiş ? şimdi facesine bakiyim dedim başka bir arkadaşınla .biri ile ilişki yapmış :/ ben üzülmiyimde kim üzülsün :/ bir aile olarak burayı gördüm :/ buraya paylaşıyım dedim :/
250 günden sonra hemen başkasıyla çıkıyosa üzülmene deymez boşver.

benimki daha kötü ya bro. benmkine kıyasla dedim

The Black demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
The Black demiş ki:
250 günden sonra hemen başkasıyla çıkıyosa üzülmene deymez boşver.

benimki daha kötü ya bro. benmkine kıyasla dedim
:/ Bende aynı okuldayım :/ durumlar aynı yapıcak tek şey. Unutmak tabi nasıl yapıcaksak : :!!&%&!

Yukarı Alt