Xenas

Arkadaşlar Tamamen Güvenli olması için pc min neler yapmalıyım... ?
Kaç defa charlarım soyuldu loader artık kullanmıyorum .Rev6 gibi sitelere girmiyorum Char id ve PW sini ekran klavyesi ile yazıyorum Sadece tek ben oynuyorum evdeki pc imden
Ama Sürekli bir kişi var charlarıma girip itemlerimi alıyor nasıl yapıyor bilmiyorrum PC min tam güvenliğini nasıl sağlayabilirim Önerileriniz Nelerdir?

Bilgisayarına format atıp,sana uygun tüm oyunları,programları yükle.
Onun üstüne de "DeepFreeze" yükle. Bilgisayarın artık eskisinden daha güvenli.

Ancak charlarının gitmemesi için, "Titus Pullo" nun dediklerini yap.
Deep Freeze yüklesen de keylloger lu loader kullandığın zaman hiçbi çare etmez. O an charın gider.

bence birde firewall kullan arkadaşım. gelen giden trafiğini denetledinmide bir sorun kalmaz. ben bitdefender antivirüsle beraber firewall kullanıyorum. benden habersiz hiçbir program (explorer bile) internete bağlanamıyor. biraz can sıkıcı ama madem öyle diyorsun, katlanıcaksın mecbur.

Xenas

hayaletkurt demiş ki:
bence birde firewall kullan arkadaşım. gelen giden trafiğini denetledinmide bir sorun kalmaz. ben bitdefender antivirüsle beraber firewall kullanıyorum. benden habersiz hiçbir program (explorer bile) internete bağlanamıyor. biraz can sıkıcı ama madem öyle diyorsun, katlanıcaksın mecbur.
tamam dediğini deneyeceğim teşekkürler

ilkercindik ve Titus Pullo ,a katılıyorum genede antivirüs ve firewall yükledikten sonra deep freeze koymak %100 güvenligi saglıcaktır ve rev6 da sorun yok dikkat etmen gereken loader ve bot kullanıyosan bot sakın http://www.bot369.com harici bot çekme sro botun orjinal sitesi bu ve loader işinede gelince ücretsiz bot multi client bölümünde bir mod arkadaşımız loader koymuşsa indir gerisini anlamışındır herkezin verdigini kullanma:D

Yukarda arkadaşımız firewall demiş çok doğru.

Ben Kaspersky 2009 kullanıyorum dahili firewall desteği var hatta güvenlik duvarınızı kapatıp kendisininkini açıyor, ayrıca antispy programları kullanmaya gerek duymuyorsunuz.
En önemlisi virüs-malware-spyware yakaladığı ve portunuzda herhangi bir kötücül reaksiyon gördüğü anda kullanıcıya seçenek bırakmıyor.
Sadece nelerin silindiğine dair bir rapor görebiliyorsunuz (:

Yukarı Alt