Blader ölmediği gibi öldüremiyorlar kolay kolay.Bu nukerler için geçerli değil ama üstü dizili bir nukeri öldürmek için bayapı uğraşırsın.Defansın mükemmel olur ancak arkadaşın dediği gibi unique yi senden önce dediğim nukerler keser.sadece bakmakla yetinirsin.Bence nuker veya glaive. . .

Arkadaşım 8:1 yada 5:1 S/S hybrid tavsiyemdir. Benim şu an lvl 84 5:1 Hybrid charım var. Kendi lvl'ımda yatıramadığım en fazla 2-3 kişi vardır. Onların da ellerinde som yada sun var. Sağlam bi glavier pvp de belki iyi olabilir ama unique te Sleepy'nin de dediği gibi bakmakla yetinir. Ama sağlam bi hybrid char hem pvp de iyidir hemde unique te.(Tabi aynı sağlamlıkta bir full int gelmediği sürece ki bu full intin kendi lvl ında ki bir unique e yatma olasılığı hybrid'inkinden fazladır. Benim düşüncelerim bunlar. Seçim senin. Ama tekrar söyleyeyim tavsiyem S/S Hybrid...

Blade Kesinlikle acma derim yeni skilleri vs de yok

Her build le pwp leri pot war oluyor yatıramıyorda yatmıyorda..

Ama Glavier Nuker i yıkar birkere bu bir gercek private için söylüyorum tabiki :wink1:

blader atağı sinek vızıltısı gibi geliyor, etki etmiyor. kesinlikle glavier açmalısın.

troyda 72den dusme 68 glavierim var 64 lvl benle seti ayni blader yatiri tutturdummu facami aliyor anca ustuste stun tutarsa belki alyorum ama kasmasi cok zor herkes kestigin canavari elinden alir bladerle onun icin saglam set yaparim diosan blader ac ama yok ben normal bi set yaparim diosan glavier ac

Yukarı Alt