E0N

rank8
buguun hacklendi extraloob a suc atmak gibi olmasın ama bugun sadece exl mediapk2 indirdim :(:(ve bu sitedeki rumata loader i kullanıorum neden hackya pc de baska bişe yok pro veya baska bişe ve bugun biri kardesime pm atmıs dün de Georing yani diğer char hacklendi onda emali verification vardı bunda yoktu bunun şifreyi değişmiş :( ne yapıcam ya buyrun arkadaslar virüs nerdeymiş görün bu siteden indirdiğim rumata loader ve adam türk türkçe konuşuyor

Çoğu kişi Rumata Loader kullanıyor. + Rumata loaderın yapımcısı türk değil

Bende kaspersky kullanıyorum Rumata loader ile çok iyi anlaşıyor :)

E0N

rank8
_BowAttacK_ demiş ki:
Çoğu kişi Rumata Loader kullanıyor. + Rumata loaderın yapımcısı türk değil

Bende kaspersky kullanıyorum Rumata loader ile çok iyi anlaşıyor :)
öylede sadece rumatada virüs buldu kaspersky

E0N

rank8
JasonWalker demiş ki:
Kaspersky neden uyarı veriyor biliyor musunuz? Client'e nodc vs. enjekte ettiği için.
öylede nerde acık var onu bulamadım sadece rumata dedi ve bu siteden baska bir sitede dolasmıorum sadece burdaki programları indiriorrum hepsini deil tabiki mod.lerin indirebilirsiniz dediklerini ve bu sitede önerilen güvenlik önlemlerini yapıorum!! sizce nerde acık var şifremi benden baska kimse bilmior gizli yanıt email kimse bilmior :( peki nasıl gittti... o kadar getirdik 87 lv yaptık emege saygısı olmayan bir deyyuz gelip aldı elimizden allah büyüktür.

KoTS0W_KiLL demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Kaspersky neden uyarı veriyor biliyor musunuz? Client'e nodc vs. enjekte ettiği için.
öylede nerde acık var onu bulamadım sadece rumata dedi ve bu siteden baska bir sitede dolasmıorum sadece burdaki programları indiriorrum hepsini deil tabiki mod.lerin indirebilirsiniz dediklerini ve bu sitede önerilen güvenlik önlemlerini yapıorum!! sizce nerde acık var şifremi benden baska kimse bilmior gizli yanıt email kimse bilmior :( peki nasıl gittti... o kadar getirdik 87 lv yaptık emege saygısı olmayan bir deyyuz gelip aldı elimizden allah büyüktür.

Loadera virüs demiyor..

Güvenilmez Program olarak algılamış

Sebeb:
JasonWalker demiş ki:

Yukarı Alt