Beşiktaş Kulübü, hakem hatalarına tepki olarak Turkcell Süper Lig maçlarına PAF takımı ile çıkma düşüncesini, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na da bildirdi. Fakat Beşiktaş'ın gönderdiği açıklamada bu kararın, yönetim kurulu toplantısında netlik kazanacağı belirtildi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, borsaya gönderilen açıklamada, şöyle denildi: "Hafta sonu oynayacağımız Sivasspor maçı için basında yer alan, PAF takım ile maça çıkılacağına dair haberlerle ilgili açıklamamızdır:

Yönetim kurulumuzun, son dönemde yaşanan hakem olaylarına tepki olarak, hafta sonunda kulübümüzün Sivasspor ile yapacağı maça PAF takımıyla çıkacağına dair düşüncesi bulunmaktadır, ancak konu, cuma gününe kadar yapılacak yönetim kurulu toplantısında netlik kazanacaktır. Alınan yönetim kurulu kararı, ayrıca özel durum açıklaması olarak kamuoyuna bildirilecektir."

ULUSOY: "YILDIRIM DEMİRÖREN'DEN ÖZÜR DİLEMEDİM"
Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'den, golleri verilmediği için özür dilediği iddialarının asılsız olduğunu bildirdi.

Ulusoy, Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesindeki açıklamasında, şunları kaydetti: "Sabah Gazetesi'nin bugünkü nüshasında yer alan 'Özür Dileriz' başlıklı haberde, Beşiktaş Başkanı Sayın Yıldırım Demirören'le yaptığım sözde telefon konuşmasında, 'Maçla ilgili tüm raporları sözlü olarak aldım. Türkiye'ye dönünce gereğini yapacağım. Sakin olalım. Özür dileriz başkan' dediğim iddia edilmektedir.

IsmetArzuman3.jpg

Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Yıldırım Demirören'le hiçbir şekilde sözü edilen telefon konuşmasını yapmadım. Bana atfedilen sözcükler tamamen gerçek dışıdır. Kamuoyunun bilgisine sunarım."

Yukarı Alt