bi konu actık adam hmn kilitliyo fakeymiş ne fake denedinmi de fake dion bugün calısıo amacınız ne sizin anlamadım ben arkadaslara üzretsiz bot sunduk adam fake dio kilitliyo denedinmi de konusuon bugün çalısıo işte..banane ya naparsanaız yapın ben dünkü üye değilim bu sitede sizleride kandırmaya calısmam calısıo dediysem calısıodur....

1) dün denedim, harbiden autotraining vardı, peki iindeki keyloggerdan haberin varmı?
2) dün denediğim zaman fake idi
3) sana isro botun crackini verdiler değilmi :D gülerim bari.

weeman in ücretsiz botunun isro haline sokulmuşu dersem???

Birde:Lütfen biraz daha saygılı konuş, burada yaptığım herşey diğer üyeler için. Kendi charını hacklettirmek istiyorsan git hacklettir ama benim bölümümde kimsenin hacklenmesine izin vermeyeceğim!!!

Saygılı konuş, bende senle saygılı konuşayım...

virüstotal, 33 tane virüstaramasından başka birşey değil.

Ben, virüsleri kendi elimle bakarım. Açarım wiresharkımı izlerim ne gelip ne gidiyor. Birde baktımki, aaa benim şifre paketi ne işse uçuyor öyle oraya buraya...

indir wireshark ı, sonra gir oyuna, göreceksinki şifren ve ID gözle grülür bir biçimde uçuyor...

SAĞol haklıısn tesekkür ederim kusura bakma bilmeden konustum normal srodan girince gstermio ıd yi

elbette :)

canın sağ olsun. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. :wink1:

Umarım kullanmadın, kullandıysandaşifreni geç kalmadan değiştir derim.

suan değişridim sadece sitede yazanlar yazıo asada bnm charımla ilgili hiç bir sey yok ucuz yırttık casper sky virüsolarak algılamadı bende hmn gaza geldim :D

neyi tartismaya calistiginizi anlamiyorum ki drotalion kardesim bu isi anlayan bir arkadas ve olayi sana izah etmeye calismis bunun tartismasini yapmanin bende mantigi yok inat edip diretilecegine biglisayarini temizlemen gerekiyor kurulan programda her ne kadar gizlenmeye calisilmissa da basir sekilde virus var ha 33 degil 333 programla taratsan bulamayabilirsin o sorun degil birde gelen giden paketleri inceleyen programlarla tarat bakalim oyun yardim nelerini aliyor nelerine sahip oluyor

bence burada uzatmalik bir sey yok
drotalion bilgilerin ve bu bilgilerini iyi niyetli sekilde kullandigin icin tesekkur ederim herkez adina :)

Punsier demiş ki:
neyi tartismaya calistiginizi anlamiyorum ki drotalion kardesim bu isi anlayan bir arkadas ve olayi sana izah etmeye calismis bunun tartismasini yapmanin bende mantigi yok inat edip diretilecegine biglisayarini temizlemen gerekiyor kurulan programda her ne kadar gizlenmeye calisilmissa da basir sekilde virus var ha 33 degil 333 programla taratsan bulamayabilirsin o sorun degil birde gelen giden paketleri inceleyen programlarla tarat bakalim oyun yardim nelerini aliyor nelerine sahip oluyor

drotalion bilgilerin ve bu bilgilerini iyi niyetli sekilde kullandigin icin tesekkur ederim herkez adina :)
Olay zaten kapandı Bu Konuyu Büyütmenin En Ufak Bir anlamı Bile Yokken Geldin Buraya yazı yazı yazdın.. Keşke yazmasaydın Çünkü Olay kapanmıştı :D :muck: :P

Black Rain demiş ki:
Punsier demiş ki:

Olay zaten kapandı Bu Konuyu Büyütmenin En Ufak Bir anlamı Bile Yokken Geldin Buraya yazı yazı yazdın.. Keşke yazmasaydın Çünkü Olay kapanmıştı :D :muck: :P

harbimi :)
:P heyecan olsun adrenalin salgilansin diye settim yani :)
ozur genede :)

Yukarı Alt