Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bux.to'Dan Para Kazanın !!!
( Tamamen Ücretsiz )

» Günde 10 tık yapsanız = $0.10
» Sizden üye olan 20 kişinin günde 10 tıkı = $2.00
» Günlük kazancınız = $2.10
» Haftalık = $14.70
» Aylık = $63.00

bu size sitede gosterilen istatistik

yeni Gercek Silk Alma Yöntemi ( Çok Kolay ve Bedava )
Deniz Çakır, denizçakır, yaprak dökümü, yaprakdökümü

'Dan Para Kazanın !!!
( Tamamen Ücretsiz [Only registered and activated users can see links. ] ve Para Kazanmaya Başlayın... ) Gerçekten işe Yarıyor !!!

Buda aldığım ilk 10$. Bu işin garanti olduğunu göstermek için koydum. Hepinize bol kazançlar.

» Günde 10 tık yapsanız = $0.10
» Sizden üye olan 20 kişinin günde 10 tıkı = $2.00
» Günlük kazancınız = $2.10
» Haftalık = $14.70
» Aylık = $63.00

bu size sitede gosterilen istatistik

Bu sitenin ismi [Only registered and activated users can see links. ]Daha yeni kurulmasına rağmen 400.000'i aşkın üyesi var.Gün geçtikçede büyük bir hızla büyüyor.Günde yaklaşık 4000-5000 yeni üye ekleniyor. Site üyelerine para kazandırmayı hedefliyor.Bugüne kadar üyelerine 133.000$ kazandırdı, şimdi sıra sizde.Bu sistemdeki yerinizi zaman kaybetmeden alın.Siteye girince sağ üsten "Register" deyip, üye olduktan sonra( ki zaten ben size otomatik üye sayfasının linkini vericem... **) "Surf Ads" bölümüne tıklıyorsunuz.
ve burada bulunan text reklamlara tıklayarak sadece 30 sn bekliyorsunuz. 0,15-1 cent cebinizde. 1 cent nedir ki demeyin mesela günde 15 reklama tıkladığınızı düşünelim. 50 tanede alt üyeniz varsa onlarda 15 reklama tıklasa günde7.5$ kazanacaksınız. Buda ayda 225$ eder. tabi 50 kişi bulmak pek kolay olmuyor... ama haftada 7 10 $ ile basalarsanız gittikçe artıyor ve gerçekten zevkli bir hal alıyor...

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız.
[Üye olmadan içeriği göremezsiniz. üye olun]
Açılan pencerede resimde gösterildiği gibi "Join Now" linkine tıklıyorsunuz

Biraz açıklama !!!
Üye olmak için alttaki linke tıklayınız.
[Üye olmadan içeriği göremezsiniz. üye olun]

Ardından karşınıza kayıt sayfası gelecek. Bu sayfayıda resimden yararlanarak sizden istenilen
bilgileri giriniz. E-posta adresinize gelen postadaki adrese tıkladığınızda işleminiz tamamlanacak. BURADA PAYPAL ADRESİNİ DE EKLEMENİZ GEREKİR PAYPAL ALMAYI DA ALTTA ANLATTIM...

PayPal adında dünya çapında 1.000.000 aşkın müşterisi bulunan bir internet
bankası var. İşin güzel yanı PayPal'a kayıt ve işlemler ücretsiz. PayPal'e üyelik için aşağıdaki resimden
yararlanarak bilgileri doldurunuz. PayPal'dan hesap almak için
[Only registered and activated users can see links. ]
Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın www.tampaylas.net

vet kayıt işlemi bitti. Sıra geldi para kazanmaya. Resimde gördüğünüz gibi ilk önce giriş yapıyorsunuz.

Kayıt olunca menüden surf adds bolumunden reklamlara tıklayın ve yaklasık 20 sn bekleyin done !! ve ardından DONE \/ (tick işareti ) çıkacak .. kapayın ve eeni reklama tıklayın asla aynı anda 2 reklam acmayın ve sırayla gdiin.. ve siz de üyeler kazandırarak çoook kaazanın...

Hatırlatma: Üye olduktan sonra hergün reklamlara tıklamayı unutmayın.Bu sayede
daha kısa sürede para biriktirebilirsiniz.

Reklamlara tıkladıktan sonra hesabınızda biriken parayı 'Members' linkine tıklayarak görebilirsiniz.

ipucu:siteyi günde birkaç kez ziyaret edin çünkü gün içinde yeni reklamlar da eklenebiliyor. Özellikle
gece 12'den sonra 5-6 tane yeni reklam aktif oluyor.

HATIRLATMA:ADBUX'ta ödeme almanız için 10$ sınırı var. 10$'ı geçtiğiniz an paranızı o ayın 15'in otomatikman
hesabınıza yatacaktır.ADBUX şuan için ödemeleri sadece PAYPAL üzerinden yapıyor. Paranız PAYPAL'a
yattıktan sonra isterseniz çek ile evinize gönderiyorlar.İleride başka seçeneklerinde ekleneceğini
umuyorum.

TERİMLER SÖZLÜĞÜ

*Browse Ads;Reklamları gezme
*Register;Üye olmak
*Members;Üyeleriniz
*Login;Hesabınıza girme
*Username;Kullanıcı adı
*Password;Şifre
*Please copy the security code;Güvenlik kodunu aynen yazın
*Logout;Hesaptan çıkmak
*My Stats;Bilgilerim
*My Profile;Profilim
*Payments;Ödemeler
*Referrals;Referanslarınız
*Current Balance;Hesabınızdaki güncel miktar
*Website Visits;Gezilen websitesi

AdBux'tan aldigim ödeme yaklasik 70 dolara ulasti. Yaklasik bir ay önce üye oldugum AdBux hakkinda baslarda açikçasi süphelerim vardi çünkü diger PTC siteleri, alt üyelerinizin kazancinin %10-15'ini size ödemeyi vaat ederken AdBux'ta bu oran %100'dü. Yani alt üyeleriniz tiklama basina 1 cent kazanirken size de 1 cent kazandiriyordu. Halen de bu sekilde devam ediyor. Üstelik AdBux bu bir ay içerisinde hiçbir ödemesini -en azindan bana olan ödemelerinin hiçbirini- aksatmadi. AdBux sayesinde iyi bir ek gelir elde ettigimi düsünüyorum. Benim linkim üzerinden üye olanlara Teşekkür Ediyorum.

Umarım çok karısık olmamıstır...

Bu Sistem Gerçekten Çalışıyor ve Hiçbir Masraf Ödemiyorsunuz.
[Only registered and activated users can see links. ]'a Üye Olmak İçin Kredi Kartınızın Olması GEREKMİYOR... tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde üye olun zaten resimli anlattım ve para kazanmaya başlayın...

NOT = referans = [Only registered and activated users can see links. ]

lütfen bu sekilde üye olun...

ucenmi'den TAVSIYE !!!
eyler bu gercekten calısıyo ama size tavsiye var bu konuyu yazan arkadar alta eklesin simdi bu site sizin browser ınıza göre giris yapıyor yanı 1 pc 1 uyelık delı sımdı soylıcehım browserlerı indirin ver her biri ayrı uye olun tabi hepsini birine uye yapmayı unutmayınkı paraları birlestirebilesiniz unutmayın her browserdan ayrı uyelıklerle gırın ve o browseri hep o uye ıcın kullanın AVANT BROWSER , OPERA VE Mozilla Firefox BU BROWSERLARDA BU OLUYO yanı 2 tane uyenız olur bırı asıl olsa eminim yaparsınız

Alıntı:
ucenmi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Buyrun beyler bütün tarayıcıların setuplarını koydum herbiri için ayrı uyelık acark kullanabilirsiniz

hepsi kendi uploadım biraz emege saygı edip rep verirseniz sevinirim birde hicbirinde virüs yok isteyen taratabilir

avant browser = [Only registered and activated users can see links. ]

opera = [Only registered and activated users can see links. ]

safari = [Only registered and activated users can see links. ]

Netscape Navigator= [Only registered and activated users can see links. ]

Mozilla Firefox = [Only registered and activated users can see links. ]

not : bazıları kurulumda ayarları nerden alayım diye soruyor bunu hiçbiri yapın

VEEE EN IYI TAKTIK YANLIZ LUTFEN BUNU YAPTIGINIZ HESAB ICIN BENDEN ACIN
= http://bux.to/?r=sqadi

Ardından karşınıza kayıt sayfası gelecek. Bu sayfayıda resimden yararlanarak sizden istenilen
bilgileri giriniz. E-posta adresinize gelen postadaki adrese tıkladığınızda işleminiz tamamlanacak. BURADA PAYPAL ADRESİNİ DE EKLEMENİZ GEREKİR PAYPAL ALMAYI DA ALTTA ANLATTIM...

PayPal adında dünya çapında 1.000.000 aşkın müşterisi bulunan bir internet
bankası var. İşin güzel yanı PayPal'a kayıt ve işlemler ücretsiz. PayPal'e üyelik için aşağıdaki resimden
yararlanarak bilgileri doldurunuz. PayPal'dan hesap almak için

http://bux.to/?r=sqadi

- Resim Silinmiş.

vet kayıt işlemi bitti. Sıra geldi para kazanmaya. Resimde gördüğünüz gibi ilk önce giriş yapıyorsunuz.

Kayıt olunca menüden surf adds bolumunden reklamlara tıklayın ve yaklasık 20 sn bekleyin done !! ve ardından DONE \/ (tick işareti ) çıkacak .. kapayın ve eeni reklama tıklayın asla aynı anda 2 reklam acmayın ve sırayla gdiin.. ve siz de üyeler kazandırarak çoook kaazanın...

Reklamlara tıkladıktan sonra hesabınızda biriken parayı 'Members' linkine tıklayarak görebilirsiniz.

ipucu:siteyi günde birkaç kez ziyaret edin çünkü gün içinde yeni reklamlar da eklenebiliyor. Özellikle
gece 12'den sonra 5-6 tane yeni reklam aktif oluyor.

HATIRLATMA:ADBUX'ta ödeme almanız için 10$ sınırı var. 10$'ı geçtiğiniz an paranızı o ayın 15'in otomatikman
hesabınıza yatacaktır.ADBUX şuan için ödemeleri sadece PAYPAL üzerinden yapıyor. Paranız PAYPAL'a
yattıktan sonra isterseniz çek ile evinize gönderiyorlar.İleride başka seçeneklerinde ekleneceğini
umuyorum.

TERİMLER SÖZLÜĞÜ

*Browse Ads;Reklamları gezme
*Register;Üye olmak
*Members;Üyeleriniz
*Login;Hesabınıza girme
*Username;Kullanıcı adı
*Password;Şifre
*Please copy the security code;Güvenlik kodunu aynen yazın
*Logout;Hesaptan çıkmak
*My Stats;Bilgilerim
*My Profile;Profilim
*Payments;Ödemeler
*Referrals;Referanslarınız
*Current Balance;Hesabınızdaki güncel miktar
*Website Visits;Gezilen websitesi

AdBux'tan aldigim ödeme yaklasik 70 dolara ulasti. Yaklasik bir ay önce üye oldugum AdBux hakkinda baslarda açikçasi süphelerim vardi çünkü diger PTC siteleri, alt üyelerinizin kazancinin %10-15'ini size ödemeyi vaat ederken AdBux'ta bu oran %100'dü. Yani alt üyeleriniz tiklama basina 1 cent kazanirken size de 1 cent kazandiriyordu. Halen de bu sekilde devam ediyor. Üstelik AdBux bu bir ay içerisinde hiçbir ödemesini -en azindan bana olan ödemelerinin hiçbirini- aksatmadi. AdBux sayesinde iyi bir ek gelir elde ettigimi düsünüyorum. Benim linkim üzerinden üye olanlara Teşekkür Ediyorum.

Umarım çok karısık olmamıstır...

Bu Sistem Gerçekten Çalışıyor ve Hiçbir Masraf Ödemiyorsunuz.

http://bux.to/?r=sqadi
Kartınızın Olması GEREKMİYOR... tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde üye olun zaten resimli anlattım ve para kazanmaya başlayın...

ucenmi'den TAVSIYE !!!
eyler bu gercekten calısıyo ama size tavsiye var bu konuyu yazan arkadar alta eklesin simdi bu site sizin browser ınıza göre giris yapıyor yanı 1 pc 1 uyelık delı sımdı soylıcehım browserlerı indirin ver her biri ayrı uye olun tabi hepsini birine uye yapmayı unutmayınkı paraları birlestirebilesiniz unutmayın her browserdan ayrı uyelıklerle gırın ve o browseri hep o uye ıcın kullanın AVANT BROWSER , OPERA VE Mozilla Firefox BU BROWSERLARDA BU OLUYO yanı 2 tane uyenız olur bırı asıl olsa eminim yaparsınız

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
suclamoyom seni ama bu bu forumda en az 100 kere verilmisitir.Ama yine emek tm sorun yok.Zararsız beles kucuk cabaların seyi ztn bu.Guvenebilisiniz ona garanti bende veririm

Aslında iyi bişeye benziyo ama bu uğraş ister :S Vakti bol kişiler için gzl bişey bence :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hepsi Yalan Bunların Günde 10 Tık Falan Yok En Fazla 8-9 Link Geliyor Bugün 1 Tane Link Var Önümde...

Düzmece Hepsi...

ılk olarak emegıne saygı ama bence bunlar gercekten -duzmece ben hıc ınanmıyorum

hayır biz bunun sayesinde 100 silk aldık 3 ayda toplam fazla baktık günde 3 kere bakarsanız 200 silke kadar çıkar 3 ayda sadece günde 10 tane linke tıkla silkroada dön. 30 sonra bi tane daha tıkla My stats dan paranı öğren 10$ olunca Chech out gibi bisi var oradan paypal hesabına gönder.

zamanı bol olan kişileri için değildir günde sadece 10dkkida bütün linklere tıklaya bilirsiniz.

pfffffff

Aileden
12312312 kere verildi 12312312 kere kilitledim 12312312 kere daha verilse 12312312 kere daha kilitlerim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt