İlk çıktıgı an indirmeyi denedim ama mümkün olmadı dün akşam indirdim 2 saatte indi . Sabah 11 den beri oyundan cıkmadım . Gerçekten beklentilerimi fazlasıyla karşıladı . Ultra da oynamak da ayrı bir zevk :mrgreen:

PS : Sesi sonuna kadar açarsanız atmosferi cok daha iyi yaşıyorsunuz

BF3Hastasiadam demiş ki:
İlk çıktıgı an indirmeyi denedim ama mümkün olmadı dün akşam indirdim 2 saatte indi . Sabah 11 den beri oyundan cıkmadım . Gerçekten beklentilerimi fazlasıyla karşıladı . Ultra da oynamak da ayrı bir zevk :mrgreen:

hacım bana olayı anlat amacımız ne kimlere saldırcaz bi türlü bulamadım kendi adamlarımı öldürüyom :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RoqA demiş ki:
BF3Hastasiadam demiş ki:

hacım bana olayı anlat amacımız ne kimlere saldırcaz bi türlü bulamadım kendi adamlarımı öldürüyom :mrgreen:
daral:

Tek map var zaten ama map 3-4 bölüme ayrılmış.Grubuna göre koruman veya saldırman gereken yerler var.Koruma grubundaysan a ve b noktalarına saldırı grubundakileri yaklaştırmaman gerekiyor.Yaklaşırlarsa patlatıcı yerleştirip , patlatıyorlar.Haliyle sende alanı kaybediyorsun.Patlatıcı yerleştirdiklerinde gidip E'ye basıp patlatıcıyı çıkartıyorsun , korumaya devam ediyorsun.Saldırı grubundaysan'da bu bölgere patlatıcı yerleştirmeye çalışıyorsun haliyle.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RoqA demiş ki:
@Kemalist

hacım peki ekipleri nasıl ayırt ediyoruz ?
Tab'a basıyorsun , Attackers grubundaysan saldıranlardasın , Defenders'taysan koruyanlardansın.Zaten map'tede yazıyor , ATTACK veya DEFEND diye.

Bahsettiğin takım üyelerini ayırmaksa , üstlerinde yeşil noktalar olan senin ekibinden turuncumsu nokta olan onlardan oluyor.Bazen bu noktalar bug'tan dolayı çıkmayabiliyor tabi.

Kemalist demiş ki:
RoqA demiş ki:
@Kemalist

hacım peki ekipleri nasıl ayırt ediyoruz ?
Tab'a basıyorsun , Attackers grubundaysan saldıranlardasın , Defenders'taysan koruyanlardansın.Zaten map'tede yazıyor , ATTACK veya DEFEND diye.

Bahsettiğin takım üyelerini ayırmaksa , üstlerinde yeşil noktalar olan senin ekibinden turuncumsu nokta olan onlardan oluyor.Bazen bu noktalar bug'tan dolayı çıkmayabiliyor tabi.
aradığım şey buydu işte çok tşk ederim hacım. :muck:

The47

Bilgiliyim
olmamış. o kadar övdüler ettiler ama oynanabilirlik bfbc2 çok çok daha yüksekti :/

Hayda.Oyun açılmıyor siyah ekran kalıyor başka birşeyede geçmiyor.O kadar oynadık sorun yoktu . daral:

The47

Bilgiliyim
BF3Hastasiadam demiş ki:
Takım arkadaşını nasıl kaldırıyoruz ya yerden ?
medic giriyosunuz. biraz adam öldürüp puan toplamanız lazım ardından defibrilatör açılacak. onunla kaldırıyosunuz. klasik battlefield.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Caspian Border haritası açılmış , kullanabileceğiniz jipler , jetler , tanklar ve helikopterler mevcut lakin jet ve helikopteri kullanmak için yırtınmanız gerekiyor

Yukarı Alt