ARKADAŞLAR ÇARIM BANNED OLDU .. HİÇ Bİ ŞEKİLDE BOT VS.. KULLANAMDIGIM HALEDE WTT YAPARKEN BANNED OLDU. NDEDEN OLAİBLİR.?

Takımı
Galatasaray
scamming , bot , spam ,sro-db pt liderliği , gm'e hakaret/küfür . bunlardan uzak durursan bir şey olmaz

SarkoLata demiş ki:
scamming , bot , spam ,sro-db pt liderliği , gm'e hakaret/küfür . bunlardan uzak durursan bir şey olmaz

Onlardan uazktım zaten... Peki Gm ile konussak Neden Banladıgını Ögrenebilrmyz.. Eger Önemsiz bişeyse Yani bot felan yoksa Tekrar Açtırabilrmyz Çarı??

Evet arkadaş haklı olabilir eğer multi clientleysen ve hotanda düşük lvl charla item satıyorsan ban yemşindir dün gm notice attı çıkın yoksa banlarım diye çıkmamışınki ban yemşin

WildKing demiş ki:
Evet arkadaş haklı olabilir eğer multi clientleysen ve hotanda düşük lvl charla item satıyorsan ban yemşindir dün gm notice attı çıkın yoksa banlarım diye çıkmamışınki ban yemşin

Dün Değil 1 saat önce Ban YEdi.. Peki kardeş çarı Bir Şekilde Düzelttirebilrmyz ??

Guathema demiş ki:
benim char düzelmiyorsa bu imkansız :P
Bence tam tersi adam hiçbirşey yapmadan ban yedim diyor sen kırmızı balonlara vurmuşsun doğal olarak vuranlar bot sayılır onun ki açılmazsa senin ki hiç açılmaz :mrgreen:

MrSinner demiş ki:
dün gm noticeden charların takas yapılmasının illegal olduğunu söylüordu.eğer bahsettiğin WTT char takasıyla ilgiliyse yada gm öyle anladıysa ban yemiş olabilirsin

çar takasıyla alakası yok .. Tmm sorunu ,anladm.. Kuzenim Küfür Programıyla Wtt yapmaya calısmıs .. Ondan Yemiş Ban :SS

hepimizin demiş ki:
MrSinner demiş ki:
dün gm noticeden charların takas yapılmasının illegal olduğunu söylüordu.eğer bahsettiğin WTT char takasıyla ilgiliyse yada gm öyle anladıysa ban yemiş olabilirsin

çar takasıyla alakası yok .. Tmm sorunu ,anladm.. Kuzenim Küfür Programıyla Wtt yapmaya calısmıs .. Ondan Yemiş Ban :SS
Geçmiş olsun cool2:

Yukarı Alt