- Resim Silinmiş.

Böyle bir hata alıyorum.Tekrar silip kurdum yok yinede aynı sorun var.Yardım edebilirmisiniz acaba :muck: ....Ağ bağlantılarında herangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünki her türlü oyunda vs sorunsuz bağlanıyor Lakin cs'de böyle.1.5i denemedim hiç.Bi el atın lütfen :think: :!!&%&!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Brooklyn

Buralıyım
Server'e bağlanırken bir hata oluyor mu ?
Olmuyor ise o sekmenin pek önemi yok. Buradan Cs 1.6 server IP bulabilirsin.

Server'lar çıkmıyorki bağlanayım :s internet sekmesine basınca resimdeki durum çıkıyor server'lar aranıyor diyor sonra resimde belirttiğim ekran çıkıyor...biri yardım edebilirmi sorun ney olabilir :!!&%&!

Brooklyn

Buralıyım
Arkadaşım konsola "connect xxx.xx.xx.xx" şeklinde IP adresini yazarak girmeyi dene. Veya Favorilerine "Add Server" butonundanda ulaşabilirsin. Sonuçta o İnternet sekmesindeki bütün serverlere girmiyorsun. Sıklıkla girdiğin veya gireceğin serverleri Buradan seçebilirsin. Yani bunları yaptıktan sonra o İnternet sekmesinin bir işlevi kalmıyor.

sxe comodo güvenlik duvarı olabilir sxe ile giriyorsan fixleri denemeni tavsiye ederim eger onlarsız giriyorsan patch v48 i yüklemeni tavsiye ederim

eHia demiş ki:
Arkadaşım konsola "connect xxx.xx.xx.xx" şeklinde IP adresini yazarak girmeyi dene. Veya Favorilerine "Add Server" butonundanda ulaşabilirsin. Sonuçta o İnternet sekmesindeki bütün serverlere girmiyorsun. Sıklıkla girdiğin veya gireceğin serverleri Buradan seçebilirsin. Yani bunları yaptıktan sonra o İnternet sekmesinin bir işlevi kalmıyor.
Bu şekilde yaptın lakin olmadı sXe Injected'ı da yükledim çoğu server'a giriyor girdiği görntü geldiği an donup metin belgesiyle uyarı çıkıyor sXe Injected otomatik kapanıyor :think: napıcamı şaşırdım :!!&%&!

bLaster demiş ki:
sxe comodo güvenlik duvarı olabilir sxe ile giriyorsan fixleri denemeni tavsiye ederim eger onlarsız giriyorsan patch v48 i yüklemeni tavsiye ederim
sXe nin mixi mevcut son versiyonu sanırım 8.0...lakin demin belirttiğim hata oluyor.eski versiyonuyla deniyorum o zaman cs'ye girerken hata veriyor.kaç kere silip tekrar yükledim yine olmadı kafayı yicem :roll: :confused1:

Yukarı Alt