Arkadaslar Lvl 11 Gorevi İcin Yardimci Olacam Ben Bi Zorluk Yasadim..

Kordinat Olarak 10 Tane Sentiel Kesecegimiz Yer

10 tane Sentiel Kestik mi Filths die bi materyal tarzi bisey istiyor o da sentielden cikmiyor bosuna kesmeyin :lol:

Bundan sonrasina biraz dikkat baya bi dolasacaz;

Ordan Sizi Yeniden Guild Boos 2.sine Gonderecek Ordan da Guild Boos sizden 20 tane Ayi Malzemesi İstiyor...
Ama Suraya Dikkat Dow Genetos Lvl 11 Yaratigindan Cikiyor Sadece .. 20 tane cikardiktan sonra yeniden Guild Boos 2 e gidip size 10 tane Holy Water Verecek Ve Kordinat olarak Yazdigim Yere Gidip Evin DİPİNDE (KAPİYA YAKİN Bİ YERDE ) Sag Mouse tiklayacaksiniz..Stable Filths Verecek ama Failed olmasi olanagi war..

NOT:Guild Boos Size 10 tane Holy Water Verdiya Siz 5 tane Stable Filths Cikaramadiginizda Bi Daha lvl 11 Ayi Gorevini Yapabilirsiniz Yani Boylelik Görevi Bitirirsiniz..

İnşallah Yardimci olur bilgiler...

dirty bow görevini bilen varmı nasıl verilecekk. 20 tane hun bow topladım onları ne yapcam şimdii. bilen varsıı yardım plss.

Emeğin için tşk ederimama bence cok gereksiz bir paylaşım bu görevlerin hiç biri güzel exp vermiyor boşuna zaman kaybı 5 saat kasıyorsanız 1 saatten fazlası yolda geçiyor ve aldığınız exp değmiyor bence eu char acıcaklar hotana geçene kadar inventory ve ivy görevi hariç görev yapmayın.ama kardeş araştırmısın tşk ederim extraokk

yha tiger girl daha mı kolay acaba ?? onu mu kessem bi gurupkuralım hep birlikte cümbül cemaat keselim ama herada ne dersiniz ?? :lol: :D:D

Yukarı Alt