şu cadı görevini bi türlü yapamıyorum kafayı yemek üzereyim biri bana yardım etsin lütfennnnnnnnnn
nasıl yapılıyo ebn anlamlı şekilde yazarsanız çok sevinirim
sizin yazdığınız olmuyo
guild boss 2 item vermiyo
lütfen yardım edin.................

StarkDrache

Bilgiliyim
arkdaşlar paylaşım güzel bu arada çogunuz biliyorsnz ama bilmeyenler için size tavsiyem partydeyken ark yardımıyla yapın çok daha seri oluyor.

YAV ARKADAŞLAR 12 GOREV ALIYORUM AMA 40 TANE TORBA TOPLICAM AYILARDAN DUSMUYOR BUTUN GOREVLERİ YAPTIM EKSIKSIZ GOREVI SILDIM YINE BASDAN ALDIM YIEN AYNI GIDIYORUM 2 SATTIR KESTIM BIRTANE TORBA BILE DUSMEDI ACABA BASKA NPC KONUSCAZ BILGISI OLAN CEVAP VERIRSE SEVINIRIM TSKLER

Level 20den Sonra Görev Yokmu ? Question

Ben 35 Oldum Görev Yapmayınca Exp Kaybediyorsun Die Korkudan Görev Alamıyorum :lol:

Bir Tüm Görevleri Eklesinde Bizde Başlayak Görev Yapmaya popcorn

17 lvlda cadıdan alına gorev var nemeas lıon tuza dusurme nasıl tuza dusurcez bu konu hakkında bilgi verirmisiniz tşkler

tuzaga dusurme gorevı ustune cekıcen aslanı o anda basıcan aga ve kurulucek ondan sonra hem ata bın ve gıt olursen kaybuluyor yakalgın aslan ve tekerra gelıcen oraya ve tekerar yakalaman gerek ısnlanma yok

Lvl 1 de kırmızı karedeki npc ile konuş ve Classını seçiceksin derken neyden bahsediyosun bilgisi olan varmı?? Ben sınıf filan seçtiğimi hatrlamıyorum da :mrgreen:

emegınız ıcın tesekkur saygı ıle egılıyorum fakat ben anlamadıgım ıcın sızden yardım ıstıcem gorev aldım yenı ogrendım bır kacını sorarak yptım fakat bunları bılen gormedm.. ve bıraz once yanı baslık actan actım bulamadım burdan tekrar yazmak ıstedım.. ben 26lvlım gorevlrı yazıyorum yardımcı olursanız mınnetter kalırım oyuna gırcem gıremıyorum gorevlerı bılmedıgımden sıkıntı yapıyor

collect cursed heart

deliver hanker chief to tuna

1evil orders stone axe
1evil orders shield
2evil orders wrist protector
collect 2 evil orders ankle protector

deliver dermanding letter to hoyun

sımdıden tsk edıyorum

ya bu skill kapatma questini kimden alıyoruz bilen varmı ? çin questi gbi mi ? herbaliste gittim ama yoktu

ya millet bune ya böle 1-20 1-40 30-40 hiç yokmu saol kardeş emeğe saygı

:?!!! bu 19 lvl görevinde elmayı aldıktan sonra tam ne yapıcaz biri yardım edebilirmi acaba?????? :?!!! detective

Yukarı Alt