fsm

rank8
arkadaşlar 72 lvl +4 svordum var +5-6 vs zorlamak için astral taş aldım yanarsa +4 te kalsınn diye 48 silk e 8 lvl 8 deglare er için falan yazıyor ama niye olmuyor :)

parlar gibi yapıyor yarım kalıyor shild de de denedim bari onu adam ederiz diye ama oda ole astral basamadım

fsm

rank8
:)) immortalı nerden bulcaz yaratıktan dusen taşlarda denk gelmedi hiç bi stady mi ne o biliyorum degişik immortalı hangi taştan yapcaz

aslında bunu sana öm geçmiştim ama yardım araştıran başkası olursa okusun orensin diye cevabı buraya yaz bence :)

ha ya silaha + basmak ıtem mail den artık baya pahaylıa gelır oldu imortal + astıral 96 silk Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neden ben bağırıyorum hep char satanlara elin +5 gelmiş full efsane char diye yazıyor yok öyle üç kuruşa beş köfte char yapacaksan elinde +7 silah olacak ötesini tanımam Cool

gidip bi immortal al oda 48 silk we git dene +7.bikere bile yanarsa gitti 10 dolar we +5 silahin +4 oldu...bence tamamen sacma birsey +7 basmak gidip alicaksin benim gibi :lol: +5 yaparken bile cok fazla yanma riski warken +7 denemek cok sacma.sun duserse anca gider alir denerim yoksa 10 dolar 10 dolar harca harca nereyekadar :lol:

Yukarı Alt