Tehdit Etme bu bir..

İkincisi Kimse yorum yapmak zorunda değil bu oraya bakılmadığını göstermez..

Benim Bunları biliyormusunuz bölümündeki konularıma bak Tarihte bugün mesela oradaki mesajların %90'ı benim güncel mesajlarımdır..

Yani Kısaca demeye çalıştığım şey sen güncelleme işini yapmaya devam et elbet orayı takip eden birileri vardır..

Journalist

Aileden
Quensis demiş ki:
Tehdit Etme bu bir..

Benim Bunları biliyormusunuz bölümündeki konularıma bak Tarihte bugün mesela oradaki mesajların %90'ı benim güncel mesajlarımdır..

Yani Kısaca demeye çalıştığım şey sen güncelleme işini yapmaya devam et elbet orayı takip eden birileri vardır..
+1 :!:

Ben tehdit etmedim , ne haddime. Yanlış anladınız , Yorum yazarsanız , güncel olucaktır dedim , yazmassanız güncel olsun , renkli olsun , kime ne fayda ?

:roll:

HaveKinqGlavie demiş ki:
Ben tehdit etmedim , ne haddime. Yanlış anladınız , Yorum yazarsanız , güncel olucaktır dedim , yazmassanız güncel olsun , renkli olsun , kime ne fayda ?

:roll:
İşte hala anlamıyorsun..

Yorum yapılmaması o konunun Kötü bir konu olduğunu göstermez..

haberleri ne hürriyt.com nede sabahtan takip ediyorum, ancak buradan. Onuda kapatırsan ne yaparım ben ??? xD

Bir konunun güzelliği yapılan yorumlardan belli olmaz.Yorum kişisel birşeydir.İsteyen yorum yapar isteyen sadece okur bilgi sahibi olur.Kimsenin o konuya yorum yapmaması kimsenin o konuyu takip etmemesi anlamına gelmez. Örnek vermek gerekirse; Spor Aktüel / Galatasaray / Galatasaray Günlük Haberleri , Quensis'in açtığı konu...

güncellemeye devam et ya da etme fark etmez ben senin konuların hepsini okuyorum fakat aklıma yorum gelmiyor bir fikir oluşsa yazıcam ama zorluyorum yorum çıkmıyor, güzel başlıklarla devam etmen dileğiyle...

@HaveKinqGlavie

Merhaba hacım, forum etiğinde bir başlığa cevap yazılmaması o başlığı önemsiz ve gereksiz olduğunu göstermez. Seninde tahmin edebileceğin gibi post kasmaya çok meraklı üye var. Bunlarda genelde asdf vb. gibi alanlarda takılıyor. Buda senin konunun değerli ve taktire değer olduğunu gösterir. Bölye davranmanı normal karşılıyorum. Forum etiğini yavaş yavaş kapıcaksın buna eminim.

Şahsen senin paylaşımlarını takip ediyorum ve hoşumada gidiyor. Umarım çalışmalarını durdurmaz ve devam edersin. İyi forumlar...

BangBros

Buralıyım
Konularına illa yorum yapılması gerekmez.İhtiyacı olan girer bakıcağına bakar,çıkar.Çoğu kişi yorum yapmayabilir...Ancak yorum yapılmaması,senin başka bir konu açıp bizi tehdit etmen söz konusu bile olamaz...Ama bakıyoruz ki konu açmışsın.Ben birşey demiyorum,gereken şeyleri üst düzeylerimiz ifade etmiştir.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Titus Pullo demiş ki:
@HaveKinqGlavie

Merhaba hacım, forum etiğinde bir başlığa cevap yazılmaması o başlığı önemsiz ve gereksiz olduğunu göstermez. Seninde tahmin edebileceğin gibi post kasmaya çok meraklı üye var. Bunlarda genelde asdf vb. gibi alanlarda takılıyor. Buda senin konunun değerli ve taktire değer olduğunu gösterir. Bölye davranmanı normal karşılıyorum. Forum etiğini yavaş yavaş kapıcaksın buna eminim.

Şahsen senin paylaşımlarını takip ediyorum ve hoşumada gidiyor. Umarım çalışmalarını durdurmaz ve devam edersin. İyi forumlar...
içimden geçenleri yazmışsın hacım :muck:

Misproject

Buralıyım
ARK0 demiş ki:
Quensis demiş ki:
Tehdit Etme bu bir..

+1 :!:
+2

Yukarı Alt