daha önce deep freeze yi yüklerken virüs programımda açikti bu yüzden deep freeze yarım yüklendi ve c açilmiyor!!!
c yi açmak istediğimde ''' C:\erişilemez. başka bir işlem tarafından kullanıldığından bu işlem dosyaya erişemiyor '''' bu yüzden C dosyasının içinde ne yüklü ise açilmiyor !!!
kendinizi benim yerime koyarmısınız lütfen ! bi düşünün silkroad oynayamıyosunuz ,herhangi bir c de kayıtlı dosyayı açamıyorsunuz , c de kayıtlı uygulamaları başlatamıyosunuz,başlat\programlar bomboş , sadece ot gibi duran bir masa üstü
ve format çekemiyosunuz
ARKADAŞLAR LÜTFEN AMA LÜTFEN YARDIM !!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

bazı arkadaşlar guvenli modda aç dediler
F8 i denedim 3 tane yazı çıktı bu azılarda guvenli mod yada o anlama gelen bir yazı yok !
F 10 denedim hiç birşey çikmadı
delete tüşü ndada bir menü çiktı eğer oradan yapılıyosa lütfen alatın lütfe
Not: çalıştırda çaişmiyor !

F8 i denedim 3 tane yazı çıktı bu azılarda guvenli mod yada o anlama gelen bir yazı yok !

cok gseül post kasıosun sanki post sayısı cok önemlide biraz beqlesene ne bu telas ya

s.a kardeş c diskinde oluşan bir hatadır..... fiziksel uzmantı hatasıdır senin yapacagın yedeklerini başka bir hd. alıp senin hd. format bölümünde tek parça haline getirip tekrar istedigin parçaya bölmenden sonra düzelecektir... olmaz ise sen sorunu yaz cevaplarız inş. kolay gelsin

server:tibet
lvl:60
kurt:59

Deepfreeze programını kaldır....
Başlat çubuğunun (sana göre) sağında saat vs olan bölümde Deepfreeze porgramının ayıcıklı bi sembolü vardır,ona sağ tıkla.Thwart gibi birşey yazması gerekiyor,ona tıkla senden Deepfreeze şifresi isteyecek.Ne koymuştun Deepfreeze yüklerken?onu yaz tamam diyerek işlemi tamamla.

Kod:
Arkadaşlar niye sitem ediyosunuz? Yanlışlıkla 1'den fazla post göndermiş olabilir.İnsanlık hali.Asıl kızmanız gerekenler bu güzelim forumu gereksiz konularla çöplüğe çevirenler.  :?!!

A.T.P demiş ki:
Deepfreeze programını kaldır....
Başlat çubuğunun (sana göre) sağında saat vs olan bölümde Deepfreeze porgramının ayıcıklı bi sembolü vardır,ona sağ tıkla.Thwart gibi birşey yazması gerekiyor,ona tıkla senden Deepfreeze şifresi isteyecek.Ne koymuştun Deepfreeze yüklerken?onu yaz tamam diyerek işlemi tamamla.

Kod:
Arkadaşlar niye sitem ediyosunuz? Yanlışlıkla 1'den fazla post göndermiş olabilir.İnsanlık hali.Asıl kızmanız gerekenler bu güzelim forumu gereksiz konularla çöplüğe çevirenler.  :?!!
1.Yok o öle deil kardeşim :lol: ben uzun süredir kullandım size yardımcı olayım bak arkadaşım senin bu sorunun neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama umarım deepfreeze cd ile yüklemişsindir eğer cd ile yüklediysen seninde yaptığım gibi girişte İnstall Uninstal seçeneği çıkar bak başta deepin simgesine shifte bas+sol click yap gelen yere passwordu yaz bottwareth yap ve makinana res at ondan sonra girdiğinde deepin simgesnin üstü çarpı işareti yanıp söner sonra cd yi tak install ettiğin seçeneğe tıkla yani en üsttekine bu sefer uninstal seçeneği gelir ve sana yapsın mı gibisinden söler ewet yada hayır ewet de sonra tekrar res atacak bakacaksınki program yok olmuş internetteki sürümlerinden birini indirdiysen peki sanırım onlarında setuplarıyla aynı olayı gerçekleştircen mesela deep setup diye bir programı indirip kurdun ya işte o programın setupuna tıkla dediğim şeyleri izle o sana yardımcı olur sonra zaten yapman gerekeni biliorsun makinana format atacksın iş bitecek...

2.Sistem geri yükleme diye birşey duymuşsundur bilgisayarım kutusuna sağa tıkla özellikler de sistem geri yükleme var C yi göster ve sana hangi tarihe gitmek istediğini soracak ve orda bi tane kutucuk var onu asla işaretleme yoksa geçmişini silersin bunuda yapabilmek için tekrar deepfreeze programını kaldırman gerekior yani anlayacağın deepfreeze kilit noktası eğer onu açarsan ya format at yada sistem geri yüklemeden olması gereken tarihe git...

3.Arkadaşın dediği gibi hard disci böl yarı yarı yaparsan sorunun %100 çözülür oda biraz masraflı olur sana yada herhangi bi format atacak arkadaşından format atın sonra hard diski alıp size götürün hard discki bölün ve sorununuz hallolsun.

4.En mantıklı seçenek bilgisayarı camdan aşa at sende kurtul oda kurtulsun babanda :mrgreen:

C erisilmez diyor ama windows c dizininde kurulu calisiyorsa
bilgisayariama gir oradan c ustune gelip sag tusla ac de ve yukarida arac cubuklarinin orada dosya duzen gorunum goldugu yerde araclara girip klasor seceneklerinden tekrar gorunume tikla
korunan isletim sistemi dosyalarini goster de ve orada bitorrent.exe yada autorun.inf dosyasini sil tabi ilk once bunu yapmak icin deepfrezeyidevre disi birak
benimde usb hardiskim de ayni sorun vr bu sekilde temizledim

ikinci alternatif

format atamiyorum diyorsun

ilk asamada bilgisayar acilirken Delete tusuna basip biosa giriyorsun
ikinci larak boot menusunden ilk once cdromun boot olmasini istiyorsn
ucuncu olarak windows xp cdsini takip bilgisayar acilirken on yukleme icin bir tusa basip dedigi ekranda basip normal sartlarda xpyi kuruyorsun hardiski bicimlendirip kurarsan sorun kalmaz

Yukarı Alt