1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arkadaşlar kendinizi bi benim yerime koyarmısınız ağliyacam

1. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief
    daha önce deep freeze yi yüklerken virüs programımda açikti bu yüzden deep freeze yarım yüklendi ve c açilmiyor!!!
    c yi açmak istediğimde ''' C:\erişilemez. başka bir işlem tarafından kullanıldığından bu işlem dosyaya erişemiyor '''' bu yüzden C dosyasının içinde ne yüklü ise açilmiyor !!!
    kendinizi benim yerime koyarmısınız lütfen ! bi düşünün silkroad oynayamıyosunuz ,herhangi bir c de kayıtlı dosyayı açamıyorsunuz , c de kayıtlı uygulamaları başlatamıyosunuz,başlat\programlar bomboş , sadece ot gibi duran bir masa üstü
    ve format çekemiyosunuz
    ARKADAŞLAR LÜTFEN AMA LÜTFEN YARDIM !!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

2. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief
    bazı arkadaşlar guvenli modda aç dediler
    F8 i denedim 3 tane yazı çıktı bu azılarda guvenli mod yada o anlama gelen bir yazı yok !
    F 10 denedim hiç birşey çikmadı
    delete tüşü ndada bir menü çiktı eğer oradan yapılıyosa lütfen alatın lütfe
    Not: çalıştırda çaişmiyor !

3. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief
    F8 i denedim 3 tane yazı çıktı bu azılarda guvenli mod yada o anlama gelen bir yazı yok !

4. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief

5. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief

6. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief

7. GANy

GANy Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Thief

8. Sean_Boswell

Sean_Boswell Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC mühendis
    Cevap vericektim ama vermiyecem arkadaşım bu ne biçim yardım konusudur ^???

9. _BeYZaDe_

_BeYZaDe_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    SİSTEMİ GERİ YÜKLE SORUN DUZELIR BENCE

10. mertcan3457

mertcan3457 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok gseül post kasıosun sanki post sayısı cok önemlide biraz beqlesene ne bu telas ya

11. baytar46

baytar46 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar teknikeri...
    s.a kardeş c diskinde oluşan bir hatadır..... fiziksel uzmantı hatasıdır senin yapacagın yedeklerini başka bir hd. alıp senin hd. format bölümünde tek parça haline getirip tekrar istedigin parçaya bölmenden sonra düzelecektir... olmaz ise sen sorunu yaz cevaplarız inş. kolay gelsin

server:tibet
    lvl:60
    kurt:59

12. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Deepfreeze programını kaldır....
    Başlat çubuğunun (sana göre) sağında saat vs olan bölümde Deepfreeze porgramının ayıcıklı bi sembolü vardır,ona sağ tıkla.Thwart gibi birşey yazması gerekiyor,ona tıkla senden Deepfreeze şifresi isteyecek.Ne koymuştun Deepfreeze yüklerken?onu yaz tamam diyerek işlemi tamamla.

Kod:
    Arkadaşlar niye sitem ediyosunuz? Yanlışlıkla 1'den fazla post göndermiş olabilir.İnsanlık hali.Asıl kızmanız gerekenler bu güzelim forumu gereksiz konularla çöplüğe çevirenler.  :?!! 

13. ccanberkk

ccanberkk Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sro manyaqi
    kardeş naptın sen yaw floodun babasını yaptın :lol:

14. hakan_5

hakan_5 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.Yok o öle deil kardeşim :lol: ben uzun süredir kullandım size yardımcı olayım bak arkadaşım senin bu sorunun neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama umarım deepfreeze cd ile yüklemişsindir eğer cd ile yüklediysen seninde yaptığım gibi girişte İnstall Uninstal seçeneği çıkar bak başta deepin simgesine shifte bas+sol click yap gelen yere passwordu yaz bottwareth yap ve makinana res at ondan sonra girdiğinde deepin simgesnin üstü çarpı işareti yanıp söner sonra cd yi tak install ettiğin seçeneğe tıkla yani en üsttekine bu sefer uninstal seçeneği gelir ve sana yapsın mı gibisinden söler ewet yada hayır ewet de sonra tekrar res atacak bakacaksınki program yok olmuş internetteki sürümlerinden birini indirdiysen peki sanırım onlarında setuplarıyla aynı olayı gerçekleştircen mesela deep setup diye bir programı indirip kurdun ya işte o programın setupuna tıkla dediğim şeyleri izle o sana yardımcı olur sonra zaten yapman gerekeni biliorsun makinana format atacksın iş bitecek...

2.Sistem geri yükleme diye birşey duymuşsundur bilgisayarım kutusuna sağa tıkla özellikler de sistem geri yükleme var C yi göster ve sana hangi tarihe gitmek istediğini soracak ve orda bi tane kutucuk var onu asla işaretleme yoksa geçmişini silersin bunuda yapabilmek için tekrar deepfreeze programını kaldırman gerekior yani anlayacağın deepfreeze kilit noktası eğer onu açarsan ya format at yada sistem geri yüklemeden olması gereken tarihe git...

3.Arkadaşın dediği gibi hard disci böl yarı yarı yaparsan sorunun %100 çözülür oda biraz masraflı olur sana yada herhangi bi format atacak arkadaşından format atın sonra hard diski alıp size götürün hard discki bölün ve sorununuz hallolsun.

4.En mantıklı seçenek bilgisayarı camdan aşa at sende kurtul oda kurtulsun babanda :mrgreen:

15. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    C erisilmez diyor ama windows c dizininde kurulu calisiyorsa
    bilgisayariama gir oradan c ustune gelip sag tusla ac de ve yukarida arac cubuklarinin orada dosya duzen gorunum goldugu yerde araclara girip klasor seceneklerinden tekrar gorunume tikla
    korunan isletim sistemi dosyalarini goster de ve orada bitorrent.exe yada autorun.inf dosyasini sil tabi ilk once bunu yapmak icin deepfrezeyidevre disi birak
    benimde usb hardiskim de ayni sorun vr bu sekilde temizledim

ikinci alternatif

format atamiyorum diyorsun

ilk asamada bilgisayar acilirken Delete tusuna basip biosa giriyorsun
    ikinci larak boot menusunden ilk once cdromun boot olmasini istiyorsn
    ucuncu olarak windows xp cdsini takip bilgisayar acilirken on yukleme icin bir tusa basip dedigi ekranda basip normal sartlarda xpyi kuruyorsun hardiski bicimlendirip kurarsan sorun kalmaz