Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LordSparta demiş ki:
Kemalist demiş ki:
LordSparta demiş ki:
Ark. gayet nomal oynuomuş ne lag warmış ne de bska bişi. Ama smile adsl kullanıo.

lol

Yemiş Arkadaşın Seni Wink

Smile Adsl Türk Telekomun Alt Yapasını Ve Portlarını Kullanır . Türk Telekomda Her Hangi Bir Arza Oluştuğunda SmileAdsl Türk Telekomun Eline Bakar Wink
lol Oyunda şuan.Serverın Sparta ise pm at NUKER_ONUR

Yarım Saat Önce Bende Oyundaydım Wink

Aynı hocam Aynı ! Bende de aynı Evil or Very Mad Allah kahretsin ya,Böyle olmaz !

Her Haftasonu aynı Eziyet. bu ne TTNET miş ya Evil or Very Mad

Tmm ya bişi demedim :lol: Kendin de söledin yarım saate kadar oyundaydım die ama ark.ın yemiş seni dion :mrgreen:

Bende de aynı lanet olsun böle laga, lanet olsun TTNET'e.Yabancılar lv farkını gittikçe açıyor biz sadece bakıyorus ty TTNET!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LordSparta demiş ki:
Tmm ya bişi demedim :lol: Kendin de söledin yarım saate kadar oyundaydım die ama ark.ın yemiş seni dion :mrgreen:
E Yemiş :mrgreen: Asla Smile Adsl TTnetten Daha Üstün Olamaz Bu Aynı Şey Gibi Olur Hani Bedava Host Veren Siteler Varya Mynet Gibi Bi Mysitenin Mynetten Daha Çok Popüler Olması Gibi Bir Şey Olur :mrgreen:

KAtılıyorum lagın C10 C9 C7 C25 26 27 çıkacak gibi TTnet sayesinde bağlantı sorunlarının haddi hesabı yok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

pFFF ! Aldığınız o kadar Para'ya yazık ya ! daha bu ay 1024 Kbps ve Limitli'ye Sahip olmama RağmeN ! 59 YTL para ödedim.Hep Geçiyorum limiti.59 YTL ödeyipte,Sürekli Kesinti,İnternette Yavaşlama ve Online Oyunlarda Lag Yaşamak.Acı bir Durum Evil or Very Mad

Ttnet gibi başka bir ülkede varmıdır acaba:?: Neden biz. Crying or Very sad

he evet az kalsın bnde konu acacaktım okumasaydım bndede bole oldu :lolmuch: :santa: hmm headbang2ft9 :?!!! Razz Embarassed Evil or Very Mad kahvekeyfi :mrgreen: detective

pfff Konu dün açılmıştı ! bugün de böyle benim.Sabah çok lag oldu , Adım atamadım.Çıktım Oyundan.Şimdi yine girilmiyo.Menü çok Ağır ve Sürekli C9 geliyo :S off Allahım yaa.Bu nası bi işkence

ohh rahatladım herkezde aynı sorun varmış :lol:
oyundan soğuttular beni dünya kadar ticketim gitti off
umarım hemen düzelir

Sorun Oyundan, TTNETin De Suçu Var Çoğu Site Çok Yavaş Açılıyor, Bazıları Açılmıyor Bile :lol:

Yukarı Alt