Son dönemde G.Saray taraftarıyla sorunlar yaşadığı için sıkıntılı olan ve önceki gün antrenmanda takım arkadaşı Caner'le kavga edince huzursuzluğu iyice artan Arda Turan'a F.Bahçe'den bir kez daha davet geldi.
Emre--Fener'e gel Arda, aradığın herşey burada
Arda-Kafam çok bozuk Emre Abi biraz düşünmem lazım
F.Bahçe'nin yıldızı Emre Belözoğlu, yumruk olayından sonra geçmiş olsun deyip, teselli etmek için bir araya geldiği Arda'ya "Durumun beni çok üzüyor. Ne olursa olsun kendini bırakma, güçlü ol" dedikten sonra şu ifadeleri kullandı:

"Aslında senin için en uygun takım F.Bahçe. Buraya gelmeni çok istiyoruz. Aradığın her şey burada. Ben de yıllarca G.Saray forması giydim ama şimdi Bahçe'deyim ve çok mutluyum. Gelirsen sen de mutlu olursun." Arda ise bu sözlere "Kafam çok bozuk Emre abi, şu an sağlıklı karar veremeyebilirim. Biraz düşünmem lazım" demekle yetindi.

Bence ister.
Benim düşüncem arda galatasarayda şımardığı için bu tarz davranışlarda bulunuyor ama Fenerbahçe'de bunları yapıcağını hiç sanmıyorm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FB'ye gelse oynayacağı mevzi yok ki bence gelsin yedek otursun, bize 1 defans 1 ortasaha 1 forvet lazım ki bunlar iyi paraya alınmalı, ardından robben gibi riise gibi sağ veya sol açık 1 tane alınmalı ooo FB'nin işi çok zor salak sepet adamları toplarlar gene 5 kuruş vermeden.

Kuranyi Yıllık 6 milyon euro hayalgibi bir rakam veriyolarmış
Gelse iş yapar gibi

Avasin

extraloob demiş ki:
FB'ye gelse oynayacağı mevzi yok ki bence gelsin yedek otursun, bize 1 defans 1 ortasaha 1 forvet lazım ki bunlar iyi paraya alınmalı, ardından robben gibi riise gibi sağ veya sol açık 1 tane alınmalı ooo FB'nin işi çok zor salak sepet adamları toplarlar gene 5 kuruş vermeden.
:coffee:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
O balonları benim gösterdiğim iğne patlatmıyor ya, dışı kalın birazcık :P Onlara başka iğneler geçiyor :twisted:

gitmezki . bi arkadaş da özerin yedeği olur demiş haha :D özer kimki dünün topçusu ama arda türkiyenin yıldızı...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Cynosure demiş ki:
gitmezki . bi arkadaş da özerin yedeği olur demiş haha :D özer kimki dünün topçusu ama arda türkiyenin yıldızı...
Evet ona da iyi güldüm Özer 'in yedeği olurmuş heheheheh :lol:

Yukarı Alt