1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

!!! Apple Mail Kullanımı !!!

1. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

!!! Apple Mail Kullanımı !!!

1.Adım
    Mac OS işletim sistemiyle birlikte gelen Mac Mail uygulamasıyla e-postalarınıza erişmek için öncelikle sisteme e-posta adresinizle ilgili bilgileri girmelisiniz. Bu işlem için öncelikle Mail menüsünden Preferences seçeneğine tıklıyoruz.

2.Adım
    Üst sekmelerden Accounts seçeneğine, buradan da yeni bir hesap eklemek için sol altta bulunan artı (+) işaretine tıklıyoruz.

3.Adım
    Hesap Türü olarak POP, Hesap Açıklaması'na e-posta hesabınızla ilgili herhangi bir açıklama, Tam Ad kısmına e-posta gönderiminde görünmesini istediğiniz adınızı ve son olarak E-posta Adresi'neyse e-posta adresinizin tamamını yazıyoruz.

4.Adım
    Gelen Posta Sunucusu adımında sunucu adresi olarak mail.extraloob.com adresini, kullanıcı adı bölümüneyse e-posta adresinizin tamamını yazmalısınız.

5.Adım

Gelen Posta Güvenliği adımında Kimlik Doğrulama kısmında Parola'yı seçiyoruz ve SSL (Secure Sockets Layer) Kullan seçeneğini işaretsiz bırakıyoruz.

6.Adım
    Giden Posta Güvenliği adımında sunucu adresi olarak mail.extraloob.com yazıyoruz ve Kimlik Doğrulaması Kullan seçeneğini işaretliyoruz.
    Kullanıcı Adı kısmında e-posta adresinizin tamamını yazdığınıza emin olunuz.

7.Adım
    Tüm işlemleri bitirdiğinizde son olarak karşınıza Hesap Özeti çıkacaktır. Biraz önce yaptığınız tüm adımların doğru olduğunu tekrar kontrol edip, Sürdür butonuna tıklayınız.

2. Narqotic

Narqotic Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    !!!
    BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T
    Saol hocam güzel paylaşım

3. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8