Arkadaşlar babam bizim dükkanda çalışan kadın ile annemi büyük ihtimal aldatıyor.Yani hareketleri davranışları bunu gösteriyor. O kadar çok yazılacak şey var ki yaz yaz bitmez.Bundan sonra babamı takipte ettiriyorum herşey ortaya çıkacak.Ama ya aldatmıyorsa ?
Bu gün gidip avukatla konuştuk neler yapabiliriz falan diye.17 yaşındayım ve 11 yaşında kardeşim var ortada kaldım ne yapsam bilmiyorum yardımcı olun lütfen olmadi:

Aile büyüklerinin işe girmesi gerekir diye düşünüyorum.

Vay lan üzüldüm az çok bilirim benim ailemde kısa bir süre önce boşandı.Ne yapacağımı bilmiyorum demişsin birşey söyleyebilmek için olayı biraz daha bilmemiz lazım ama aile büyüklerine danışmak iyi bir fikir gibi gözüküyor.

Sen başının çağresine bi şekilde bakarsın fakat küçük kardeşin büyük sorun. piskolojisi nasıl olur ve ne tepki vericeğini bilemessiniz.

Aksi kanıtlanana kadar herkes suçsuzdur. Belki yanlış anlamışsınızdır, tamamen emin olmadan morelini bozma. Gerekirse al babanı karşına adam gibi konuş. Beni değil kardeşimi düşün de, daha küçük bunu kaldıramaz de.

Kardeşim olayı akışına bırak. Farzet aldatıyor kaybeden baban olur. O kadını kazanır ama hayatı alt üst olur. Mutlu olamaz.

Yakın zamanda benimde annemle babam ayrıydılar öncesinde de uzun bi süre araları bozuktu ve bu dönemde en büyük zararı kardeşim gördü. Zaten sorumsuz kaygısız ve başarısız bi çocuktu annemin ilgilenememesinden babamında başında olmayışından liseyi bıraktı açık liseye zorladık onuda okumadı 3 5 kuruşluk işlere girdi kazandığı parayla serserilik yaptı sigaraya başladı.

Yani en büyük zararı kardeşin görecektir en azından kardeşin büyüyene kadar annenle baban ayrılmamalı veya kavgalı yaşamamalı zor olsa da annen sabretmeli.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
9 Yaşımdayken ayrıldı bizimkiler. Şimdiki aklım olsa neler yapar ayırmazdım. Sana gelince;

İntihar ederim de, milyonlarca blöf yap sıkıntı yok ne bileyim sağda solda odanda bıçak bulsunlar, bi not yaz bi günlük tut işte kendimi öldürücem ayrılıcaklar bizi düşünmüyolar vsvsvs ne kadar oyun senaryo varsa hepsini yap. Anne babanın bi silkelenip kendilerine gelmelerini sağla. Ne olursa olsun 'ASLA' ayrılmalarına izin verme. Yoksa o ramazan sofralarında kalın bir sesi, bayram sabahında o büyük elleri öpmeyi, televizyonun karşısında uyuyakalmış bir babayı çok ararsın. Dünyanın en kötü adamı da olsa babadır lan işte. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Bizimki de neler neler yaptı, yine de baba işte atamıyosun. Aman kardeşim, azıcık aklın varsa dediklerimi düşün, evden kaçarım de, kardeşimi de alırım yüzümü göremezsiniz de, karşılarına geç bıçağı çek boğazına yasla keserim kendimi de bişey yap ama ayırma.

Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
Aile içi özel konuları burada paylaşman çok yanlış.
Ben yanlış birşey görmüyorum bunda . Belki arkadaşlarına güvenememiştir anlatacak birini bulamamıştır.

Left Behind demiş ki:
+1
@Lenneth
Sonuçta bu özel bi konu ilk önce bi kesin olmalı sonra aile büyükleriyle konuşulmalı.

NewJersey demiş ki:
Arkadaşlar babam bizim dükkanda çalışan kadın ile annemi büyük ihtimal aldatıyor.
dediğim gibi dostum ilk önce emin ol çünkü karşında ki baban :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Left Behind demiş ki:
Niye yanlış ki hacım zaten burada ailesini tanıyanın pek olduğunu zannetmiyorum en güzel tavsiye alınacak yer burası.

Olayı hemen ayrılıyor bitiyor olarak görmeyin biraz arayı yapmaya çalışın , anneni babanı çok iyi tanıyan olayları büyütmeden yatıştırabilecek birisini içeri alın , babanla konuşsun aklını başına topla desin.

Bu mesaj Hermaphros rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hermaphros demiş ki:
Left Behind demiş ki:
+1
@Lenneth
Sonuçta bu özel bi konu ilk önce bi kesin olmalı sonra aile büyükleriyle konuşulmalı.

NewJersey demiş ki:
Arkadaşlar babam bizim dükkanda çalışan kadın ile annemi büyük ihtimal aldatıyor.
dediğim gibi dostum ilk önce emin ol çünkü karşında ki baban :roll:
Kimseyle konuşması kolay bir konu değil bu . En yakın arkadaşından tut çok samimi olduğun bi akrabanla bile konuşmakta zorlanırsın hele hele benim gibi çekingen biriyse mümkün değil . Ama internette samimi bir forumda bunları anlatmak daha kolay . Hem içini dökmüş hemde benzer bir olayı yaşayan kişilerden tavsiye almış olur.

Takımı
Besiktas
'Bir büyüğünüzden yardım alın'

Diyen arkadaşlarım, ben annemle babam ayrılırken Dayıma gittim, 'Sen küçüksün biz halledicez karışma' dedi, Teyzeme gittim, 'ben annenle babanla konuşucam sen ayak altında dolanma' dedi, dayıma gittim ' çocuklar büyüklerin işine karışmazlar ' diyerek başından savdı beni. Bu olayı yaşamayanlar, Allah aşkına ortaya bi fikir sunmasınlar.

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:

Diyen arkadaşlarım, ben annemle babam ayrılırken Dayıma gittim, 'Sen küçüksün biz halledicez karışma' dedi, Teyzeme gittim, 'ben annenle babanla konuşucam sen ayak altında dolanma' dedi, dayıma gittim ' çocuklar büyüklerin işine karışmazlar ' diyerek başından savdı beni. Bu olayı yaşamayanlar, Allah aşkına ortaya bi fikir sunmasınlar.
Tamam abi bir daha bu konuda bir fikir sunmuyorum.

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:

Sonuna kadar haklı halamlar annemlerin durumuna destek değil köstek oldular hep.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Barzo

benimde babam rus bir kadınla ben 13 yaşındayken kaçtı üzüldümmü? evet ama ne sigara ne alkol nede başka kötü birşey yapmadım hem okudum hem çalıştım şimdi 20 yaşındayım ve 2000 lira maaş ile çalışıyorum, sende oluruna bırak herşeyi ben canlı bir örneğim senin durumla ilişkili olarak

Xperyon

Bilgiliyim
Açıkcası benim annem babam 11yıl önce boşandı keyfime diyecek yok net söylüyorum bunu birbirini ilerleyen yaşamlarında üzeceklerse ki bu sizede yansır boşansınlar ikisi içinde hayırlı olur ve araştırmaya gerek yok al karşına babanı 17 yaşındaymıyşın işte baba böyle böyle durum var gerçekmi değilmi diye sor zaten surat ifadesi var olup olmadığını belli eder emin ol :coffee:

Seni çok iyi anlıyorum 1.5 sene aynısı benim başıma gelmişti ben kendim takip etmiştim emin olmak için ve yakaladım . yakaladığım yerdede birbirimize girmiştik şuan arkamda annem ve 1 kız kardeşim var bakmakla yükümlü olduğum anlıcağın daha 16 yaşında hem abi hemde evin babası olmuştum ve şuan 18 yaşındayım . Benımde kaderimde bu varmış diyip okulu bırakıp çalışmaya başladım . Bir karar al ve sonuna kadar git dostum ..

Yukarı Alt