bannedddd

Buralıyım
321420523432532 defa böyle bir konu açıldı herhalde...

Tabii ki de T-bot daha hızlı kasar.

RichY demiş ki:
tbot sro bot gibi canavarın kestiken sonra beklemiyo direk diğerine dalıyo.bowcularda ok u uzaktan atma skill i war ama srobot yanına gidip atıyo tbot o skill ne kdr uzaktan atıyosa o kdr uzaktan atıyo
katılıyorum tabikide T-Bot -- 2

T-bot daha hızlı kasabilir ama isro bot daha sağlıklı kasar.Eger afk kalıcaksan ki botun amacı afk kaldıgında kasmasıdır tbot la dc yersin durmadan sabahlayamaz bot hiç bir şekilde.Ama ben amele gibi 24 saat pc bası beklıcem dc yedigindede girecem diyorsan tbot al :mrgreen:

OoNeverMoreoO demiş ki:
T-bot daha hızlı kasabilir ama isro bot daha sağlıklı kasar.Eger afk kalıcaksan ki botun amacı afk kaldıgında kasmasıdır tbot la dc yersin durmadan sabahlayamaz bot hiç bir şekilde.Ama ben amele gibi 24 saat pc bası beklıcem dc yedigindede girecem diyorsan tbot al :mrgreen:

haklısın dc yiyor tbot

OoNeverMoreoO demiş ki:
ben aslında isrobot kullanıyorumda tbotu tavsiye ettiler isrobot 3 canavar kesiorsa tbot 5 canavar kesior vs. bende işte afk oluyorum onun için isrobota devam ederim büyük ihtimal tbot dc yiyorsa. tşkrler up yorumlara devam

Takımı
Besiktas
Ben Tbotla Hiç Dc Yemedim Sadece Oyundan Atma SoRunu VaR

OoNeverMoreoO demiş ki:
Tm 5 gece sabahladı.Pcnin ram midir nedir onlara flnda baglı.Ben dc yersem valla server kalabalıgından yiyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaPkiN3 demiş ki:
http://img516.imageshack.us/img516/4303/images2ew4.jpg/img]
[/quote]
[url=http://img516.imageshack.us/img516/4303/images2ew4.jpg]http://img516.imageshack.us/img516/4303/images2ew4.jpg[/url]

yav ben sro bot kulanıyomda harbi guzel

ama arkadaslar demıskı dc yemessın valla ben bılmıyorum sık olmasada srodada dc yıyorum ben yaf :lol:

Bu dc olayıda sanırsam srobot serverından kaynaklanıyo :lol:

bazen girişimdede net eror dısconnet hatası alıyorum :lol:

Tbot Daha Hızlı Kasar Ama Şu Dc Olayı Olmasa Tbotun Üstüne Bot Tanımam :) Ama Dcden Dolayı iSrobot Diyorum headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 Sen Afk Ol kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi popcorn popcorn popcorn iSrobot Kassın, Tbotta Afk Ol 5 Dk Sonra Dc Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt