Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ankara Sallanıyor!

Akyurt'ta 4 şiddetinde ve 6km. derinlikte bir deprem olmuş Ankara depremle boğuşuyor hayırdır 8O

Valla bende ankaralıyım su içmeye kalktıgımda depremi farkettm tezgahtaki su sallandı 2-3 yudum döküldü ciddi ciddi korktm verilmiş sadakamız warmışş...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
deprem çok korkutucu bişey psikolojisini yıllarca atlatamadım. 6.4 adana depremnde tarsustaydım (40km arası)

7.4 Gölcum depreminde bursadaydım (25-30km arası) çok kötu gunlerdi. çok uzun ve şiddetliydi

istanbulda ağustos depreminde arkadaşlarla dışarıda içmiştik gece dönüşte arabada bira ile cilalama yapıyorduk saat 3 falan oldu kafalar zil zurna semtteyiz evlere dağıldık evlerimiz aynı mahallede çocuklarla kapıyı açtım yatağa yattım ve bir bağırış kıyamet beni kaldırıyorlar ama ayakta duramıyorum kafa bi ton bizimkilere mukayet olmaya çalıştım biraz pederler dayımlar falan parka gidelim dediler bizim meydanda büyük park var neyse bir çıktık dışarıya hatunu arayacağım cep tel çalışmıyor dışarısı mahşer yeri gibi parka bıraktım bizimkileri çocuklarla karşılaştık parkta ama olayı algılayamıyoruz o dereceyiz neyse ben eve gidip yatıyorum dedim bir kalktım öğlen gibi ev acayip bir halde sonra olayı idrak ettim kötüydü be kasımı yemek masasında karşılamıştık :!!&%&!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
ozaman orta okulu bitirmiş liseye geçmiştim yuh be ne kadar zaman geçmiş aradan hiç farketmiyoruz valla ömür kısalıyor ne yapıcaz hacı :twisted:

bol sex bro kafaya takmayacaksın aşk yok sex yesss :mrgreen: :twisted: :lol: :santa:

Takımı
Besiktas
Abaov! Memleketim sallanmış, Ankarada olanlara çoook büyük geçmişler olsun :budha:

Yukarı Alt