Özellikle animeseverlerin yakından takip ettiği mangasından animeye uyarlanmış harika bir yapım.Adını en az bir kaç kere duymuş olmanız lazım.Mangasını seven bunu da sevecektir.Özellikle ben çıkmasını dört gözle bekliyordum.
İlk bakışta '' sıradan bir Amerikan zombi filmleri gibi bir şey'' gibi düşünebilirsiniz.Ama öyle değil.İlk bölümü izleyice kendinizi kaptırır gidersiniz.Aradığınızdan fazlasını bulacağınızı umuyorum.İlk önce yaratıcı bir senaryosu var.Çizimler ve reklendirmeler çok kaliteli,Opening ve Endingleri,ses efektleri ve daha bir çok sayamayacağım kadar özellik mecut.
Gerçekten çok güzel bir anime arkadaşlar ..Anime yi bilen herkesin diziye bayılacağına adım gibi eminim :oldie: :oldie:

- Resim Silinmiş.

Anime'nin Adı: Highschool of the Dead
Diğer Adları: 学園黙示録 HIGHSCHOOL OF THE DEAD, Gakuen Mokushiroku
Kategori: TV Serisi
Tür: Aksiyon, Gerilim, Doğaüstü Güçler, Ecchi
Yayım Tarihi: -/--/2010
Türkiye'de: Yayımlanmadı
Yaş Sınırı: 18 +
Benim Notum: Henüz tamamlanmadığı için kesin bir not veremem ama böyle devam ederse 10/10

FRAGMAN

http://www.animekon.com/trailer-3082-Highschool-of-the-Dead-trailer-updated.html

TANITIM

Ölümcül bir hastalık tüm dünyayı esir alır ve ısırılan insanları zombilere çevirir. Japonya’daki Fujimi Lisesi’nde bir grup öğrenci ve bir okul hemşiresi bir araya gelerek hayatta kalmaya ve etraflarını saran bu kaostan kurtulmaya çalışırlar. Hikâye, ilk salgını atlatan öğrencilerden biri olan Takashi Komuro’nun etrafında şekillenir.

RESİMLER

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

İzlemek için ise google dan Highschool Of The Dead izle diye aratmanız yeterli ..Reklam vermiş gibi gözükmesin diye link vermiyorum .İyi seyirler dilerim :muck: :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Güzel anime. Yalnız gerçekçilikten hafif uzak.

Özellikle liseli bir öğrencinin etraftan bulduğu çalı çırpıyla kendisine silah yapması vb. :mrgreen:

18+ adult bir anime zaten..

Roxas demiş ki:

Özellikle liseli bir öğrencinin etraftan bulduğu çalı çırpıyla kendisine silah yapması vb. :mrgreen:

Hea Onlar olur ya her animede ilginç birşeyler var zaten :mrgreen:

NoMoreLove demiş ki:

katılıyorum :thumbsup:

Yukarı Alt