Onumuzdekı ayın ortalarına dogru amerıkadan IP4S getırtıyorum, daha once apple store dan kontratsız alıp burada kullanan (varsa) + ve - lerını, unlock, jailbreak vs. olayını halletmıs bırı varsa buraya beklıyorum, tesekkurler :)

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
4S veya 4 farketmez, yurtdısından getırıp kullanan yok mu?

The47

Bilgiliyim
türkiyeye girdikten sonra 1 ay içinde, son 1 ayda yurda giriş yapmış pasaporta kaydettirmezseniz, takip eden 1ay içinde telefon kapatılıyor bilginize :)

Biri 4s mi dedi :p

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Yok passaport var o sorun degıl de amerıkadan aldım dıyelım once ordakı bı sım kartıyla mı acmam gerek telı bu tur ayrıntılara ıhtıyacım var

The47

Bilgiliyim
Arcadia demiş ki:
Yok passaport var o sorun degıl de amerıkadan aldım dıyelım once ordakı bı sım kartıyla mı acmam gerek telı bu tur ayrıntılara ıhtıyacım var

hayır o tür hiçbişeye gerek yok. orda açın veya açmayın fark etmez. türkiyeye gelince imei numarasını pasaporta kaydettiriyosunuz, sonra diger kartlarla çalışabilmesi için unlock yapıyorsunuz o kadar başka bişeye gerek yok. zaten jb yapsanızda yapmasanızda çalışır o telefon ,opsiyonel bişey yani. ingiltereden se c903 almıştım ben aynen bu şekilde yaptım.

Sarj aleti usb gibi ekipmanlari da telefonla beraber mi verdiler yoksa extra olarak mi aldin ?

Sarj aleti usb gibi ekipmanlari da telefonla beraber mi verdiler yoksa extra olarak mi aldin ?

The47

Bilgiliyim
vodafone, 3, tmobile telefonu orjinal kutusunda ekipmanlarıyla veriyor. şarj aleti, kulaklık, usb kablo, hafıza kartı kutunun içinden bir kaç broşürle birlikte çıkıyor. amerikadan gelecekse büyük ihtimal AT&T olur o cihaz, büyük ihtimalde ekipmanlarıyla verirler

Pek bi cetrefili yok o zaman, aleti buraya getirip passaport kaydini yaptiktan sonra rahatca kullanilabiliniyo sanirim. Tesekkurler yardimin icin :)

Yukarı Alt