Takımı
Galatasaray
Ohooo kaç senelik dava (mağara.avi olmuş biraz) ama bunu hatırlıyorum bende olmamıştı :D

Ya bu videoyu yıllar önce ilk gördüğümde sonunda korkunç bir şey çıkacak kesin diye sonunu açmıştım ve kırmızı çekiç yazısını görmüştüm. Ogün bugündür bu videoyu ne zaman görsem kendi kendime soruyorum "ulan bunları yaptığımda hakkaten kırmızı çekiç aklıma gelecek miydi acaba ?". Yine gece uyuyamayacam off çok sağolun. :D

ironEyE demiş ki:
Ya bu videoyu yıllar önce ilk gördüğümde sonunda korkunç bir şey çıkacak kesin diye sonunu açmıştım ve kırmızı çekiç yazısını görmüştüm. Ogün bugündür bu videoyu ne zaman görsem kendi kendime soruyorum "ulan bunları yaptığımda hakkaten kırmızı çekiç aklıma gelecek miydi acaba ?". Yine gece uyuyamayacam off çok sağolun. :D
ahahahah :mrgreen: :buddha:

Xperyon

Bilgiliyim
Vay be videodan anormalmi yoksa normalmi zekaya sahip oldumuzu öğrenmiş olduk hemen gidip bunu amerika piyasasına pazarlamak lazım makara: makara:

Melkor demiş ki:
Vay be videodan anormalmi yoksa normalmi zekaya sahip oldumuzu öğrenmiş olduk hemen gidip bunu amerika piyasasına pazarlamak lazım makara: makara:
anormal zekalar artık tavan yapar, '' gel abla gel anormal zekaya gel, çocuguna yedir ablacığım gel ''

ben sarı ve alet olarakta alet aklıma geldi ( erkeklerde olan kızlarda olmayan yanı )

Renk diyince insanın aklına direk kırmızı gelir. Alet diyincede alet çantası gelir onun içindede doğal olarak çekiç gelir. Benim ilk gördüğümde kırmızı matkap demiştim. Alet diyince illaki aklına çekiç tornavida matkap anahtar cart curt gelir yani. Alet diyince aklına başka ne gelebilirki ?

Yukarı Alt